Poznawanie drugiej połówki zawsze jest stresujące i jednocześnie wspaniałe. Czasami szukamy osób o takiej samej narodowości, jak my, a innym razem chcielibyśmy stworzyć związek z kimś z innego kraju. W Polsce coraz popularniejsze stają się relacje pomiędzy Polakami, a Ukrainkami. Sprawdźmy zatem, gdzie możesz poznać Ukrainkę, w jaki sposób możesz do niej zagadać i kiedy warto dać sygnał, że jesteś nią zainteresowany.

Zarejestruj się za darmo i poznaj piękne Ukrainki!

Jak poznać Ukrainkę w Polsce?

Tak naprawdę drugiego człowieka możesz poznać wszędzie. Są jednak takie miejsca, w których istnieje duże prawdopodobieństwo, że spotkasz dziewczynę z Ukrainy. Jednym z nich jest praca. Jeśli pracujesz w dużym zakładzie przemysłowym, to bardzo prawdopodobne, że niejedna pracownica pochodzi z Ukrainy. Wystarczy rozejrzeć się wokół, a możliwe, że otaczają Cię osoby z obcych krajów.

Jednak najbardziej popularnym i najprostszym sposobem na poznanie Ukrainki jest skorzystanie z portali randkowych. Obecnie mamy tak ogromny ich wybór, że bez problemu poznasz niejedną dziewczynę. Wystarczy, że w ustawieniach swojego profilu sprecyzujesz swoje oczekiwania. Warto również w opisie zawrzeć informację, że jesteś zainteresowany poznaniem dziewczyny pochodzącej z Ukrainy. To będzie sygnał dla każdej użytkowniczki, która będzie stamtąd pochodzić. Zwiększasz swoje szanse, że jakaś kobieta sama się do Ciebie odezwie.

Jak odezwać się do Ukrainki?

Bardzo często obawiamy się bariery językowej. Nie wiemy, czy dana osoba nas zrozumie. Boimy się też, że nasze intencje zostaną źle odczytane. Co innego rozumieć się dokładnie, a co innego posługiwać dwoma zupełnie innymi językami. Na szczęście obecnie mamy spore ułatwienia. Zwróć uwagę, czy dziewczyna mieszka w Polsce już od dłuższego czasu. Jeśli tutaj pracuje, to siłą rzeczy musiała nauczyć się języka polskiego. Nie wiadomo, czy posługuje się nim płynnie i sprawnie, jednak przebywanie w danej grupie społecznej sprawia, że osłuchujemy się z językiem i szybko zaczynamy go rozumieć. I nawet jeśli sama jeszcze będzie miała kłopot z wypowiadaniem się po polsku, to jest duża szansa, że dobrze zrozumie to, co do niej mówisz.

Zarejestruj się za darmo i poznaj piękne Ukrainki!

Jeżeli poznałeś dziewczynę przez aplikację randkową, sprawa już od początku staje się prostsza. Skoro piszecie ze sobą, to albo potraficie się dogadać, albo korzystacie z pomocy aplikacji do tłumaczenia. Jeśli Ukrainka sama do Ciebie napisała, to prawdopodobnie przeczytała informację w opisie Twojego profilu i zrozumiała, że jesteś zainteresowany dziewczynami zza granicy. Nie bój się więc, że ona Cię nie zrozumie, tylko po prostu zacznij z nią rozmawiać! O tym, czy jakieś słowa są niejasne dowiesz się w trakcie.

Jest jednak szansa, że dziewczyna mieszka na Ukrainie albo jest w Polsce od niedawna i jeszcze nie bardzo potrafi posługiwać się językiem polskim. Wtedy warto skorzystać z pomocy technologii. Choć tłumacze lubią zwodzić i czasami przekręcać sens wypowiedzi, to i tak istnieje spora szansa, że się dogadacie. Pamiętaj też, że z każdą kolejną rozmową zaczniecie łapać kolejne słowa i powoli uda się Wam coraz lepiej rozumieć.

Jak poznać Ukrainkę? Komplementy

Nie ma znaczenia, czy dziewczyna jest Polką, Ukrainką, Australijką czy Kanadyjką. Każda kobieta lubi być komplementowana. Panie kochają, gdy poświęca się im czas oraz uwagę. Dlatego też jeśli widzisz piękną Ukrainkę i chciałbyś ją poznać, po prostu podejdź do niej i jej powiedz, że jest piękną kobietą i zwróciła Twoją uwagę. Masz dwie możliwości. Albo uzna to po prostu za komplement i jeśli nie będzie Tobą zainteresowana, to zakończy rozmowę, albo spodobasz się jej i powoli zaczniecie dyskutować. Nie masz nic do stracenia, możesz za to wiele zyskać.

Zarejestruj się za darmo i poznaj piękne Ukrainki!

Pamiętaj też, że kobiety lubią rozmawiać, nawiązywać relację i budować ciepło. Jeśli widzisz, że dziewczyna jest Tobą zainteresowana i pierwsze bariery przełamaliście, zacznij pytać ją o to, dlaczego tu mieszka, czym się zajmuje, czym interesuje itd. Mów też o sobie, by poczuła, że jesteście równie ważni i Ty także chcesz się przed nią otworzyć. To szansa na to, że będziecie traktować się poważnie i uda się Wam nie tylko poznać, ale i zbliżyć do siebie.

Uciekaj od stereotypów!

Osoby przebywające na emigracji są szczególnie wrażliwe na stereotypy. Przebywanie z dala od swojej ojczyzny i bliskich staje się dla nich już wystarczająco przykre i uciążliwe. Nie warto więc próbować żartować w sposób sprośny czy ograniczający. To mit, że Ukrainki szukają w Polsce bogatych mężów. Emigracja wcale nie jest próbą poznania kogoś, kto dałby obywatelstwo i bezpieczeństwo. Dlatego też jeśli widzisz tę znajomość w taki sposób, lepiej sobie odpuść, bo możesz usłyszeć tylko kilka przykrych słów, a dodatkowo zranisz kobietę.

Jeśli chcesz poznać Ukrainkę, nie kieruj się stereotypami. Każdy człowiek jest inny – wyznaje inne wartości, ma odmienne oczekiwania, pasje i pomysł na życie. Nie możesz więc zakładać, że kobieta pochodząca z Ukrainy będzie chciała szybko założyć rodzinę. Na to, jaki kto jest składa się o wiele więcej kwestii. Dlatego też radzimy to, co już wcześniej: rozmawiaj, otwórz się na nową osobę, daj się poznać i sam pytaj. Dzięki temu najlepiej będziesz w stanie stwierdzić, z kim masz do czynienia.

Zarejestruj się za darmo i poznaj piękne Ukrainki!

Zaproś dziewczynę na randkę

Chcesz dziewczynę bliżej poznać? Piszecie już ze sobą od dłuższego czasu? A może regularnie widujecie się w pracy czy na uczelni i czujesz, że to dla Ciebie zbyt mało? Najlepszym sposobem na poznanie drugiego człowieka jest spotkanie się z nim i rozmowa. Jeśli dziewczyna nie zna jeszcze zbyt dobrze miasta, to możesz zaproponować jej miejsca, w których czujesz się najlepiej. Może to będzie pub, restauracja, kawiarnia, klub z bilardem, kino, zoo, ogród botaniczny? Cokolwiek, gdzie będziecie w stanie porozmawiać, poznać się bliżej oraz spędzić miło czas.

Otwartość Ukrainek jest podobna do otwartości kobiet z Polski. I tutaj kobiety chcą kogoś poznać, więc zwykle bardzo chętnie się z Tobą umówią. Jeśli będziesz traktował ją z szacunkiem i darzył ją uwagą, jest szansa, że zbliżycie się do siebie.