Najlepsze portale randkowe dla lesbijek

W Internecie coraz większą popluarność zyskują portale randkowe oraz aplikacje randkowe dla osób lgbt. Jednymi z popularniejszych są portale dla lesbijek.

Dzięki portalowi BestDates.pl poznasz najlepsze i najpopularniejsze portale randkowe dla lesbijek, które zostały szczegółowo opisane, ocenione oraz zrecenzowane. Dokonaj wyboru spośród portali oferujących randki les, posługując się naszym zestawieniem, które znajdziesz poniżej.

Wybór redakcji
image
eDarling
Liczba ocen: 5215 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Załóż darmowe konto na jednym z najpopularniejszych portali randkowych w Polsce!
Wybór użytkowników
image
Erodate
Liczba ocen: 9012 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Najpopularniejsza w Polsce strona oferująca dyskretne spotkania bez zobowiązań!
image
Be2
Liczba ocen: 4241 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wykonaj darmowy test dopasowania, aby znaleźć potencjalnego partnera!
Wybór redakcji
image
Flirt
Liczba ocen: 7014 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wszystko zaczyna się od flirtu. Tysiące otwartych singli czeka na Twoją wiadomość!
image
BeNaughty
Liczba ocen: 4151 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Najlepsze dyskretne spotkania i tysiące aktywnych użytkowników w Polsce. Za darmo!
8.7

Ocena

Portal randkowy dla lesbijek

Na rynku internetowym istnieje wiele rodzajów portali randkowych. Istnieją również takie, które skierowane się wyłącznie dla kobiet – są to portale randkowe dla lesbijek. Na tych portalach każda kobieta ma szanse odnaleźć idealną partnerkę. Nie trzeba wychodzić do klubów lesbijskich aby znaleźć idealną partnerkę. Wystarczy, że odwiedzisz ranking portali randkowych, zalogujesz się na portal randkowy dla lesbijek, wypełnisz ankietę osobowości i możesz znaleźć partnerkę, która podziela twoje zainteresowania. Dzięki temu, że istnieją portale randkowe skierowane wyłącznie dla lesbijek, dają szansę każdemu na odnalezienie miłości i szczęścia. Na takich portalach jest stu procentowa tolerancja orientacji. Na zwykłych portalach randkowych, będąc lesbijką i pisząc do innych możemy spotkać się z hejtem i nietolerancją oraz wyśmianiem. Dlatego powstały portale skierowane tylko dla kobiet, gdzie nikt nie będzie cię oceniał za twoją orientację i gdzie wszyscy są tacy sami. Portal wyłącznie dla lesbijek pokazuje ich wyjątkowość oraz ukazuje, że zasługują one na to aby mieć coś swojego, prywatnego. Udowadniają, że nie są od nikogo gorsze i że każda z nich jest silna. Mają prawo do swojej orientacji, kobieta ma prawo szukać kobiety, partnerki swojego życia.

Portale dla lesbijek – co musisz wiedzieć?

Trzeba pamiętać, że korzystając z portalu dla lesbijek trzeba również zachować szczególną ostrożność. Nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie monitora. Musimy również pamiętać, że to, że my jesteśmy szczerzy – nie oznacza, że inni także. Dlatego trzeba być czujnym. Istnieją płatne portale randkowe, w których musimy zapłacić rejestracje. Kiedy ktoś opłaca takie członkostwo – ma w tym konkretny cel. Jak wiemy nikt nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto dlatego osoby, który wykupują miejsce na serwisach randkowym zazwyczaj wyróżniają się tym, że poszukują partnerki, z którą chcą związać się na stałe. Możemy również stwierdzić, że płatne portale są obsługiwane przez lepszych specjalistów. Aktualizują dane i usuwają usterki na bieżąco. Nie tylko obsługa jest szybsza oraz na wyższym poziomie ale także możemy w każdej chwili zwrócić się do konsultanta, który odpowie na każde nasze pytanie i rozwiąże problemy. Jeżeli za coś płacimy to również mamy prawo więcej wymagać.

Zazwyczaj każdy zaczyna swoją przygodę od bezpłatnych portali randkowych – jednak równie szybko jak zaczynają – również rezygnują. Dostępność dla wszystkich i łatwość w obsłudze powoduje, że na portale te loguje się wiele osób, które tak naprawdę nie chcą poznać partnerki. Na takich portalach użytkownicy nie mają możliwości sprawdzić czy druga osoba jest online. Konta często po chwili użytkowania są porzucane, a inni, którzy wysyłają do nich wiadomość i czekają na odpowiedź – nigdy jej nie otrzymają. Na takich portalach zazwyczaj logują się osoby, które pragną chwilowego romansu, przelotnej znajomości. Rzadko pragną stałego i prawdziwego związku. Często też się zdarza, że użytkownicy logują się tam jedynie z ciekawości i zaraz rezygnują. Warto wiedzieć, że portal portalowi nierówny, lecz na każdym z nich – płatnym czy niepłatnym – trzeba uważać. Nie możemy od razu za bardzo się przywiązywać. Niektórzy zakładają konta po to aby wykorzystać drugą osobę, zabawić się jej uczuciami. Dlatego warto być ostrożnym!

Na portalach randkowych każdego rodzaju trzeba pamiętać, że aby znaleźć kogoś z kim moglibyśmy planować życie – trzeba być otwartym. Nie można zamykać się w sobie, warto rozmawiać, żartować, pokazywać jacy jesteśmy naprawdę. Trzeba pokazać siebie i swój charakter aby ktoś poznał nas takich jakimi jesteśmy. Jeżeli nie będziemy komunikatywni i otwarci to szanse na znalezienie drugiej połówki są znikome. Ludzie w internecie są zazwyczaj nastawieni na swobodną i energiczną konwersację i nie jest im na rękę ciągnąć kogoś na siłę za język. Pamiętaj – w internecie nie jesteś sam, jeżeli ty nie będziesz otwarty to osoba, która wybrała cię do rozmowy może równie szybko z ciebie zrezygnować i znaleźć kogoś innego z kim będzie im się swobodniej rozmawiało. Ważne jest aby rozmowa się kleiła bo możemy przez naszą nieśmiałość nigdy nie znaleźć swojej drugiej połówki i z konto na portalu nam nijak nie pomoże.

Najlepsze portale randkowe dla lesbijek – randki les

Najlepsze portale randkowe dla lesbijek charakteryzują się między innymi dobieraniem partnerki według określonych kryteriów i co najważniejsze ochroną twoich danych osobowych. Portale dla lesbijek to idealne miejsce, żeby szybko zawrzeć nową znajomość. Rozmowy łudząco przypominają rozmowy w prawdziwym życiu, Poprzez rozmowę na czacie łatwiej jest się otworzyć i znaleźć wspólny język. Zaletą jest to, że wysyłamy wiadomość i niemal od razu dostajemy odpowiedź – możemy również rozmawiać z kilkoma osobami jednocześnie.

Najlepsze portale randkowe to takie gdzie wypełniasz ankiety na podstawie, których serwis wyszukuje osobę, która najbardziej do ciebie pasuje. Muszą być brane pod uwagę takie rzeczy jak zainteresowania, poglądy, cechy charakteru, upodobania. To wszystko jest ważne aby znaleźć kogoś kto do nas pasuje. Jeżeli spotkają się dwa tak samo trudne i przeciwne sobie charaktery – wiadomo, że nic z tego nie będzie. Dlatego dzięki ankietom serwis wyszukuje osoby, które najbardziej do ciebie pasują pod względem cech charakteru czy zainteresowań i poglądów. Na najlepszych portalach randkowych nigdy nie musisz zastanawiać się kiedy odpisze ci osoba, do której napisałaś. Portal pokazuje nam kiedy dana osoba jest online, a kiedy offline. Nie musisz się martwić, że napisałaś coś źle lub kogoś nie interesujesz – dzięki tym portalom wiesz ile mniej więcej musisz poczekać na odpowiedź. Portale randkowe dla lesbijek charakteryzują się również tym, że kobiety zakładające tam swoje konta czują się naprawdę bezpiecznie. Nie obawiają się, że ktoś wykorzysta wiadomości czy ich orientację przeciwko nim. Są tam w swoim społeczeństwie, każda z nich jest tam taka sama, a zarówno każda jest w swój sposób wyjątkowa.

⇒ Może Cię również zainteresować: Najlepsze gej randki w Polsce!

W dzisiejszych czasach nie musimy zytnio obawiać się kogo spotkamy gdy umówimy się na randkę z internetu, W dobie dzisiejszego rozwoju elektronicznego – można sprawdzić w internecie każdego. Każdy z nas ma założone konta na różnych portalach. Social media to dzisiaj coś z czym człowiek się nie rozstaje i każdy z nas posiada co najmniej dwa konta n. facebook, instagram czy twitter. Dlatego jeżeli mamy prawidłowe dane osoby siedzącej po drugiej stronie komputera – z łatwością możemy ją sprawdzić.

Ranking popularnych portali lesbijskich

Portali dla lesbijek jest coraz więcej, niektóre zwykłe portale randkowe mają również możliwość zaznaczenia „kobieta szuka kobiety” jednak to nadal portal randkowy dla każdego i nie wiemy czego się spodziewać. Dzięki portalom skierowanych tylko dla kobiet, każda z nich może czuć się wyjątkowo, bezpiecznie i swobodnie. Internetowy ranking popularnych portali dla lesbijek znajdziecie na górze tej strony.

Przeczytaj porady na naszym blogu

ONS – co to znaczy?

ONS – co to znaczy?

Na najpopularniejszych portalach randkowych możemy spotkać osoby o różnych preferencjach i odmiennych oczekiwaniach. Niektórzy pragną tylko przygody na jedną noc, a inni szukają trwałej, pełnej ciepła i przyjaźni relacji. Dzisiaj skupimy się na osobach, które w...

Tinder czy Badoo? Co wybrać? Opinie użytkowników w 2021!

Tinder czy Badoo? Co wybrać? Opinie użytkowników w 2021!

Każdy chce kochać i być kochany, jednak nie tak łatwo znaleźć miłość swojego życia. Współcześnie coraz trudniej jest zbudować szczere i trwałe relacje. Wciąż jesteśmy zabiegani, zapracowani, oddaleni od siebie. Na szczęście z pomocą przychodzą nam nowoczesne...