Katolickie portale randkowe

W poniższym zestawieniu prezentujemy katolickie i chrześcijańskie portale randkowe, które są odpowiedzią na coraz to większe wymagania na rynku portali randkowych. Na nich znajdziesz osobę o podobnych preferencjach co do wiary oraz przekonań. Ranking katolickich portali randkowych aktualizowany jest na bieżąco!

Miejsce 1
Wybór redakcji
image
eDarling
Liczba ocen: 5215 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Załóż darmowe konto na jednym z najpopularniejszych portali randkowych w Polsce!
Miejsce 2
Wybór użytkowników
image
Erodate
Liczba ocen: 9012 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Najpopularniejsza w Polsce strona oferująca dyskretne spotkania bez zobowiązań!
Miejsce 3
image
Be2
Liczba ocen: 4241 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wykonaj darmowy test dopasowania, aby znaleźć potencjalnego partnera!

Katolickie portale randkowe

Katolickie portale randkowe są przeznaczone głównie dla osób, które są silnie wierzące i zależy im na znalezieniu partnera o podobnych poglądach. Co istotne, użytkownicy takich stron nastawiają się na budowanie trwałych i stabilnych relacji. Nie ma tu więc miejsca na organizowanie szybkich randek czy szukanie chwilowych, erotycznych przygód. Dzięki temu zakładając konto na jednym z chrześcijańskich portali wiemy, że prawdopodobnie trafimy na osobę o ugruntowanych, podobnych do naszych wartościach.

Wśród chrześcijańskich portali możemy wyróżnić ich dwa rodzaje. Pierwsze z nich są przeznaczone dla katolików, zrzeszają więc chrześcijan, ale tylko jednego wyznania. Natomiast drugie są dedykowane wszystkim wierzącym w Chrystusa, również protestantom czy wyznawcom prawosławia.

Katolicki portal randkowy – jak się zaprezentować?

Pamiętajmy, że przede wszystkim liczy się naturalność. Nawet jeśli będziemy chcieli zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie, to nasza ewentualna nieszczerość szybko wyjdzie na jaw. Jeżeli na co dzień wolimy spokojne i uporządkowane życie, a opowiadamy, że jesteśmy bardzo żywiołowi i chętnie skaczemy na bungee, to spotkanie z wybrankiem może się okazać rozczarowaniem. Warto zawsze pamiętać, że jesteśmy ważni i wartościowi, bez względu na swoje pasje czy umiejętności. W kontaktach z drugim człowiekiem liczy się szczerość i autentyczność. Dzięki temu jesteśmy w stanie budować relacje i nawiązywać bliskie więzi.

Kolejną kwestią jest prawidłowe założenie profilu. Oczywiście każdy portal ma swoje własne wytyczne i inne wymagania. Jednak każdy z nich opiera się mniej więcej na takich samych zasadach. Liczy się pierwsze wrażenie. Dlatego też jedną z podstawowych zasad jest wybranie odpowiedniego zdjęcia profilowego. Powinniśmy wyglądać na nim schludnie, ale naturalnie. Jeśli na co dzień preferujemy jeansy i wygodne swetry, to nie warto wskakiwać w elegancką sukienkę czy koszulę. Bądźmy autentyczni. Jeśli będziemy się czuć komfortowo, to na zdjęciu będzie to widać.

Oprócz naturalnych, ale ładnych zdjęć, które są wyraźne i przedstawiają nasze uśmiechnięte twarze powinniśmy zatroszczyć się o prawidłowy opis. Nie twórzmy sztucznych i sztywnych treści, które znikną w gąszczu innych, podobnych. Wykażmy się kreatywnością i oryginalnością. Pokażmy, że jesteśmy inteligentni i potrafimy być zabawni. Nie piszmy, gdzie pracujemy, ale dlaczego pracujemy. Wspomnijmy o swoich pasjach czy pragnieniach. Dajmy się poznać z jak najlepszej strony.

Katolickie portale randkowe – Ranking 2022

Poszukując partnera na całe życie staramy się nawiązać kontakt z człowiekiem o podobnych poglądach, wartościach i usposobieniu. Katolickie portale randkowe jednoczą ludzi, którzy głęboko wierzą i pragną stworzyć rodzinę opartą na chrześcijańskich zasadach. W duchu wiary powstało wiele portali, które umożliwiają poznanie się oraz zbudowanie szczerego, stabilnego związku. Wśród nich warto wymienić kilka podstawowych, które cieszą się największą popularnością oraz uznaniem wśród użytkowników.

Chrześcijańskierandki

Chrześcijańskie randki powstały z myślą o osobach, które chcą poznać kogoś o podobnych wartościach. Rejestracja na portalu jest prosta i szybka. Sama strona sprzyja budowaniu ciepłych i trwałych relacji. Co ciekawe, oprócz możliwości założenia konta oraz rozmawiania z ludźmi możemy również wziąć udział w organizowanych spotkaniach na żywo. Odbywają się one w różnych miastach Polski i są dostosowane do uczestników w konkretnym przedziale wiekowym. Dzięki temu możemy poznać się na żywo i porozmawiać twarzą w twarz! To niesamowita okazja do sprawdzenia, kto faktycznie nas zainteresuje.

Katolikus

Katolikus to kolejny portal, który ma na celu stworzenie przestrzeni osobom o podobnych, katolickich wartościach. Rejestracja w systemie umożliwia rozpoczęcie rozmów i poszukiwanie potencjalnego partnera. W prosty i szybki sposób zakładamy konto oraz dołączamy do społeczności osób nastawionych na szczere i ciepłe relacje. Tutaj zarówno sama rejestracja jak i korzystanie z portalu są całkowicie darmowe. Kontakty z innymi osobami są nieograniczone. Możemy rozmawiać na czacie i umówić się na spotkanie. To miejsce, które stwarza możliwość poznania nie tylko potencjalnego małżonka, ale i przyjaciela o podobnym światopoglądzie.

Przeznaczeni

Katolicki portal randkowy Przeznaczeni stawia na autentyczność i bezpieczeństwo zarejestrowanych użytkowników. Sprawdza wiarygodność powstających profili, dbając o istnienie tylko prawdziwych, aktywnych kont. Portal połączył ze sobą już ponad 17 tysięcy małżeństw oraz poznał ponad 103 tysiące par, które się zaręczyły! To zaskakujący i imponujący wynik, który daje nadzieję, że i nas czeka szczęśliwa przyszłość przy boku fantastycznego, kochającego partnera. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna i umożliwia skorzystanie z wyszukiwarki. Rozpoczynamy konwersacje i nasza przygoda z poszukiwaniami się rozwija.

Singlowanie

Singlowanie to portal skierowany do wszystkich chrześcijan. Bardzo przyjemny, o intuicyjnym interfejsie. Pozwala poznać ciekawe osoby na poziomie, którym zależy na stworzeniu relacji w oparciu o swoją wiarę i poglądy. Po rejestracji i założeniu swojego konta możemy zacząć poszukiwania i otworzyć się na kontakt z osobami zainteresowanymi. Portal ułatwia wykonanie pierwszego kroku. Jest pełen ciepła i akceptacji. Sama jego oprawa sprawia, że czujemy się tutaj swobodnie i spokojnie. Możemy poznać ludzi inteligentnych, na poziomie, z którymi połączą nas poczucie humoru oraz wyznawane wartości.

Zapisanisobie

Jeśli mamy wątpliwości w wierze, chcielibyśmy porozmawiać z kimś, szukamy przyjaciela lub partnera życiowego, to ten portal jest dla nas. Powstał z myślą o wszystkich, którzy mogą zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Umożliwia zbudowanie ciepłej i szczęśliwej relacji wdowcom, samotnym rodzicom czy singlom. Istnieje od 2007 roku i łączy ludzi nastawionych na budowanie trwałych i stabilnych relacji. Choć jego interfejs może być odpychający, to już samo korzystanie z portalu takie nie jest. Pomimo nieudoskonalonej strony, która swoim wyglądem przypomina portale sprzed 10 lat, to nie mamy na co narzekać.

Przeczytaj porady na naszym blogu

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Tworzenie jakiejkolwiek relacji z drugim człowiekiem wymaga naszej otwartości oraz szczerości. Są jednak takie relacje, w których początkowo nie czujemy się pewnie i nie potrafimy wprost powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Na szczęście obecnie staje się to o wiele...

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Poznawanie drugiej połówki zawsze jest stresujące i jednocześnie wspaniałe. Czasami szukamy osób o takiej samej narodowości, jak my, a innym razem chcielibyśmy stworzyć związek z kimś z innego kraju. W Polsce coraz popularniejsze stają się relacje pomiędzy Polakami, a...

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Pierwsze spotkanie z rodzicami ukochanej bywa stresujące. To moment, w którym oboje czujecie się siebie pewni, więc zamierzacie powoli poznawać swoje rodziny. Choć to ze swoją partnerką żyjesz, to dobrze wiesz, że przychylność teściów jest ważna. To istotne...