Ocena redakcji

BrudnyRomans – opinie o portalu, czym jest?

Pęd dzisiejszego świata sprawia, że coraz trudniejsze dla wielu osób jest odnalezienie odpowiedniego dla siebie partnera – tak na stałe, jak i w celu jedynie przelotnego flirtu. Gdy randki w cztery oczy okażą się zbyt czasochłonne lub zbyt krępujące, z pomocą przyjdzie portal BrudnyRomans. Podobnie jak inne portale randkowe, to dla Ciebie wspaniały sposób na zapoznanie się z potencjalną partnerką i zdecydowanie, czy jest ona w ogóle godna Twojej uwagi i czasu. A zatem – co konkretnie oferuje Ci BrudnyRomans?

Miejsce 1
Wybór użytkowników
image
Snap Date - DARMOWA ALTERNATYWA dla tego portalu
Liczba ocen: 5312 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z limitowanej na ostatnio najpopularniejszym portalu w Polsce!
9.9

Ocena

BrudnyRomans – co to za portal?

BrudnyRomans to nowoczesny portal randkowy, oferujący zarówno darmowe konto, jak i dwa rodzaje konta premium (o których za chwilę). Aby utworzyć darmowe konto, wystarczy jedynie wypełnić prosty formularz rejestracyjny, podając w nim podstawowe dane (e-mail, login, hasło itp). Po pomyślnie ukończonej rejestracji możesz od razu zacząć poszukiwania odpowiedniej drugiej połówki – a masz w kim wybierać, ponieważ konta na portalu posiada ponad 100.000 osób.

Dlaczego warto się zarejestrować na BrudnyRomans?

BrudnyRomans jest o tyle specyficznym serwisem, że blisko 70% zarejestrowanych użytkowników to panie – oznacza to, że założeniem konta mogą być bardzo zainteresowani szukający miłości mężczyźni. Czysta matematyka pokazuje, że mają tu naprawdę spore szanse, aby odnaleźć swoją drugą połówkę.

Bezpośrednio po zarejestrowaniu / zalogowaniu możesz zupełnie za darmo wypełnić swój profil osobisty. Możesz wprowadzić wiele szczegółowych danych, które pomogą innym użytkownikom w znalezieniu Cię. Zalecamy, byś zrobił to jak najszybciej, gdyż dzięki temu algorytmy serwisu od razu dopasują do Ciebie osoby o zgodnych wymaganiach, oczekiwaniach, osobowościach i zainteresowaniach. Dzieje się to za pomocą narzędzia zwanego automatycznym doborem osobowości.

Z drugiej zaś strony – jeśli wolisz, możesz samodzielnie przeglądać dziesiątki tysięcy zdjęć w galerii i profile wszystkich zarejestrowanych użytkowników. To, w jaki sposób poszukujesz miłości zależy tylko od Ciebie – brudnyromans niczego Ci nie narzuca.

Rejestracja na BrudnyRomans.com

Co oferuje darmowe konto BrudnyRomans?

Korzystając z portalu możesz używać darmowego konta, przyznanego Ci za samą rejestrację. Pamiętaj jednak, że ma ono sporo ograniczeń i zasadniczo pełni rolę “wersji demo” – ma zaprezentować CI, czego konkretnie możesz spodziewać się po portalu i udowodnić, że bez problemu znajdziesz tu wiele zainteresowanych Tobą osób.

Konto darmowe oferuje Ci następujące możliwości:

 • Wyszukiwanie osób i otrzymywanie propozycji kontaktu
 • Otrzymywanie wiadomości od użytkowników serwisu
 • Udostępnianie zdjęć
 • Możliwość korzystania z wszystkich funkcji wyszukiwarki osób, również z zaawansowanych filtrów
 • Trzy darmowe kredyty do wykorzystania w dowolny sposób
 • Nieograniczony czasowo dostęp do serwisu z dowolnego urządzenia.

Co jeszcze w ofercie ma serwis BrudnyRomans? Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie, przyjrzyjmy się oferowanym przez omawiany portal randkowy kontom premium.

Konta premium na portalu BrudnyRomans

Jeśli interesuje Cię posiadanie takiego konta, do wyboru masz dwie opcje.

Pierwszą z nich jest wykupienie dostępu do funkcji premium na 30 dni, co będzie Cię kosztowało 39.99 PLN. Wypada jednak podkreślić, że BrudnyRomans zachowuje się tu bardzo uczciwie, działając wręcz na swoją własną niekorzyść. Twoja subskrypcja nigdy nie zostanie bowiem odnowiona automatycznie bez Twojej zgody – konto premium zostanie odnowione tylko wtedy, jeśli samodzielnie przedłużysz jego ważność o kolejny okres. Naszym zdaniem warto pochwalić administrację portalu za tego typu rozwiązanie. BrudnyRomans mógłby przecież, jak wiele portali, zmusić Cię do akceptacji automatycznego odnowienia subskrypcji i liczyć na to, że zapomnisz anulować ją przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego.

Alternatywą jest tu zakup kredytów, czyli wewnętrznego środka płatniczego portalu. Zakupić możesz od 3 do 100 kredytów – od tego, ile zamówisz i jak szybko je wykorzystasz zależeć będzie, jak długo będziesz mógł cieszyć się przywilejami użytkownika premium. Dostępne opcje to:

 • 3 kredyty / 17.49
 • 10 kredytów / 49.99
 • 25 kredytów / 129.99
 • 50 kredytów / 242.99
 • 75 kredytów / 349.99
 • 100 kredytów / 427.99

Tak zatem prezentują się ceny konta premium BrudnyRomans. Czy jednak ich posiadanie wogóle się opłaca?

Zdecydowanie tak. Posiadając w serwisie konto premium, możesz między innymi:

 • wysyłać wiadomości innym użytkownikom serwisu
 • przeglądać zdjęcia premium w tak zwanych “galeriach osobistych” – znajdziesz tam najbardziej “pikantne” materiały.
 • stworzyć listę ulubionych profili
 • korzystać z funkcji szybkiego przemieszczania się między profilami oznaczonymi jako ulubione

Jak więc widzisz, dodatkowych opcji, jakie daje Ci konto premium jest naprawdę dużo. Naszym zdaniem naprawdę warto wykupić takie konto, choćby w subskrypcji miesięcznej. Za cenę jednej dużej pizzy z napojem masz szansę znalezienia miłości na całe życie.

Jak usunąć konto z serwisu BrudnyRomans?

Co jednak, jeśli z jakiegoś powodu serwis BrudnyRomans nie przypadł Tobie do gustu? Bez obaw – administracja portalu nie zamierza utrudniać Ci życia. W prosty sposób możesz usunąć swoje konto, a Twoje dane natychmiast znikną z systemu.

Wystarczy jedynie, że napiszesz wiadomość e-mail, w której prosisz o usunięcie konta i wyślesz go na adres e-mail serwisu. Twoje dane osobiste zostaną zapomniane, ale pamiętaj, że nadal możesz otrzymywać wiadomości reklamowe od partnerów, do których wcześniej przekazał je BrudnyRomans – zgodziłeś się na to akceptując regulamin. Bez obaw – nie otrzymali oni jakichkolwiek danych personalnych. Jeśli jednak jest to dla Ciebie niekomfortowe, pomyśl o założeniu konta za pomocą specjalnego, dodatkowego adresu e-mail, przeznaczonego tylko do rejestracji i odbierania wiadomości z portalu. Dzięki temu twoja główna skrzynka mailowa pozostanie “czysta”.

BrudnyRomans – opinie i recenzje użytkowników

Osoby zainteresowane, co inni użytkownicy sądzą o portalu BrudnyRomans, możemy uspokoić. Serwis ten zbiera bowiem pozytywne opinie od użytkowników, którzy chwalą przede wszystkim prostotę interfejsu, łatwość nawiązania relacji z innymi użytkownikami, oraz poprawnie działające skrypty, które rzeczywiście pozwalają w szybki sposób odnaleźć drugą połówkę. Niewątpliwie atutem serwisu jest bogata baza użytkowników, a tak duża ilość pozytywnych ocen świadczy, że rzeczywiście jest to wysokiej jakości internetowa platforma randkowa.

Brudnyromans – podsumowanie. Wady i zalety portalu

Zdecydowanie tak. Wad jest nieporównywalnie mniej niż zalet, a duże możliwości konta premium pozwalają w łatwy sposób odnaleźć idealnego partnera – czy to po to, aby założyć stały związek, czy po prostu by spędzić razem upojną noc.

Nadszedł czas na podsumowanie naszych odczuć. Czy warto założyć konto w serwisie BrudnyRomans? Przeanalizujmy jego największe wady oraz zalety:

Ocena redakcji

Łatwość obsługi
Mnóstwo aktywnych użytkowników
Niewielkie ceny i duże możliwości konta premium
Możliwość tworzenia listy ulubionych użytkowników
Trzy darmowe kredyty na start
Kontakt z obsługą techniczną

Niewielka liczba dostępnych zdjęć dla darmowych użytkowników
Możliwości portalu mogą być na początku nieco przytłaczające dla osób niedoświadczonych w randkach online

Ocena redakcji

Przeczytaj porady na naszym blogu

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Tworzenie jakiejkolwiek relacji z drugim człowiekiem wymaga naszej otwartości oraz szczerości. Są jednak takie relacje, w których początkowo nie czujemy się pewnie i nie potrafimy wprost powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Na szczęście obecnie staje się to o wiele...

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Poznawanie drugiej połówki zawsze jest stresujące i jednocześnie wspaniałe. Czasami szukamy osób o takiej samej narodowości, jak my, a innym razem chcielibyśmy stworzyć związek z kimś z innego kraju. W Polsce coraz popularniejsze stają się relacje pomiędzy Polakami, a...

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Pierwsze spotkanie z rodzicami ukochanej bywa stresujące. To moment, w którym oboje czujecie się siebie pewni, więc zamierzacie powoli poznawać swoje rodziny. Choć to ze swoją partnerką żyjesz, to dobrze wiesz, że przychylność teściów jest ważna. To istotne...