Spotkania bez zobowiązań – najlepsze portale i aplikacje

Nie chcesz się z nikim wiązać na dłużej i interesują Cię tylko dyskretne i niezobowiązujące spotkania? Przedstawiamy Ci listę portali, na których znajdziesz wyłącznie osoby, które szukają tego samego co Ty. Dzięki naszemu zestawieniu poznasz wiele ciekawych osób, które umilą Twój wolny czas. Nie czekaj, zarejestruj się na jednym z portali i zacznij się umawiać!

Wybór użytkowników
image
Erodate
Liczba ocen: 9012 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Najpopularniejsza w Polsce strona oferująca dyskretne spotkania bez zobowiązań!
Wybór redakcji
image
Flirt
Liczba ocen: 7014 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wszystko zaczyna się od flirtu. Tysiące otwartych singli czeka na Twoją wiadomość!
image
BeNaughty
Liczba ocen: 4151 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Najlepsze dyskretne spotkania i tysiące aktywnych użytkowników w Polsce. Za darmo!
8.7

Ocena

Promocja
image
IAmNaughty
Liczba ocen: 2328 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Gwarancja dobrej i bezpiecznej zabawy bez zobowiązań. Tylko aktywni użytkownicy!
8.4

Ocena

Portale oferujące niezobowiązujące spotkania

Człowiek jest istotną społeczną. Obraca się wśród ludzi i potrzebuje ich do życia. Potrzebujemy rozmów, spędzić z kimś miło czas, porozmawiać o ciekawych sprawach, zaprezentować swoje spojrzenie na świat, po prostu z kimś być. Dlatego też wiele osób poszukuje towarzystwa w internecie. Jest to dobry sposób na powiększenie swojego grona znajomych. Co więcej, nigdy nie wiadomo, czy z takiej znajomości urodzi się coś więcej i pozostanie z nami na dłużej. Dobrym sposobem są portale randkowe oferujące niezobowiązujące spotkania. Z jakich stron korzystać, aby zwiększyć prawdopodobieństwo spotkania ciekawych osób? Czym charakteryzuję się portale oferujące niezobowiązujące randki?

Co mogą nam zapewnić portale oferujące niezobowiązujące spotkania?

Takie portale randkowe, które znajdziecie w naszym rankingu portali randkowych, zapewniają człowiekowi wiele możliwości. Możemy poznać ciekawych ludzi. Dzięki temu budujemy wiarę w siebie, przełamujmy swoją nieśmiałość. Dla dużej ilości osób rozmowa z kimś, kogo nie widzimy, w rzeczywistości jest łatwiejsza. W takim przypadku są w stanie się otworzyć. Dzięki temu zyskują coraz więcej pewności siebie, którą z dużą korzyścią mogą wykorzystać w realnym świecie. Co więcej, portal randkowy oferujący niezobowiązujące spotkania może przyczynić się do znalezienia przyjaciela lub zwykłego znajomego. Ponadto, wskazane portale zapewniają możliwość filtrowania, co sprawia, że znajdujemy osoby o podobnych zainteresowaniach. To sprawia, że mamy większe prawdopodobieństwo, że wpłynie to korzystnie na komunikację.

⇒ Przeczytaj naszą recenzję jednego z najpopularniejszych portali dla osób szukających niezobowiązujących spotkań – Erodate.pl!

Portale, na których znajdziesz friends with benefits

Ludzie rejestrujący się na takich portalach bardzo często szukają osób, z którymi mogą spędzić miło czas i zapewnić sobie fizyczną bliskość bez zbędnych zobowiązań. Żyją w przekonaniu, że życie jest tylko jedno i warto przeżyć je jak najprzyjemniej. Co więcej, nikogo nie ranią, gdyż osoba, z którą dochodzi do spotkania, oczekuje tego samego. Warto również podkreślić fakt, że czasami poważne podejście do kwestii relacji międzyludzkich może wprowadzić niepotrzebne napięcie, które może przyczynić się do utrudnienia zbudowania czegoś trwałego. Gdy wiele od siebie nie oczekujemy, pragniemy cieszyć się życiem, spotykać się, rozmawiać, spędzać miło czas. W przypadku, gdy wprowadzamy do swojego życia więcej luzu, jesteśmy bardziej otwarci na drugiego człowieka, nie planujemy, nie analizujemy, po prostu żyjemy. Dzięki temu mamy większą szansę na coś większego, gdyż nie podchodzimy do naszego życia, jak do komponentu, w którym wszystko ma swoje miejsce. Prawdziwe życie to spontaniczność, dzięki której człowiek odkrywa się bardziej, zyskuje większe szanse na poznanie konkretnej osoby takiej, jaka naprawdę jest. I tutaj pojawia się pewna sprzeczność, spotkania na jedną noc mogą okazać się przygodą na całe życie!

Szukasz relacji friends with benefits z osobami LGBT? Sprawdź nasze zestawienie portali dla lesbijek oraz najlepszych polskich portali dla gejów.

Jak działają portale, które oferują niezobowiązujące spotkania?

Funkcjonują one podobnie jak normalne serwisy randkowe, z tym że skupiają ludzi mających różne oczekiwania wobec osoby lub osób, które chcą poznać. Takie strony internetowe bardzo często działają na zasadzie dopasowania partnerów bądź wyszukiwania z uwzględnieniem interesujących nas kryteriów. Co więcej, umożliwiają także prowadzenie rozmów na forum lub przez czat internetowy, który umożliwia interesującą oraz lużną rozmowę, bez zbędnej otoczki. Dzięki temu łatwiej można się umówić na pierwsze spotkanie, a co najważniejsze rozpocząć ciekawą znajomość!

Jakie niebezpieczeństwo pojawia się, gdy nawiązujemy relację typu one night stand?

Czy portale randkowe oferujące niezobowiązujące spotkania rodzą jakieś niebezpieczeństwo? Oczywiście, że tak. Wynika to z faktu, że na takie stronie zapisuje się wiele osób, które mają bardzo różne oczekiwania. Nie wiemy, na kogo trafimy. Wiele spotkań może skończyć się dużym niesmakiem. Co więcej, nawet jak uda nam się nawiązać relacje, której oczekujemy, nie wiemy, jak to się potoczy. Pamiętajmy o tym, że mamy do czynienia z człowiekiem. I tutaj bardzo łatwo w wybuch emocji u jednego z partnerów. Osoby, które mimo tego, że deklarują chęć zaangażowania się w luźną relację, nie wiedzą, czy za chwile, nie rozwiną się z tego jakieś uczucia. A o to nie jest trudno! Warto o tym pamiętać! A jest to bardzo delikatna sprawa!

⇒ Portal randkowy Flirt zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Przeczytaj naszą recenzję!

Współcześnie istnieje wiele sposobów umożliwiających poznanie innych ludzi. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się rozwiązania internetowe. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i jakiego rodzaju kontaktów szukamy. Portale randkowe oferujące niezobowiązujące spotkania pozwalają na dużą spontaniczność. Dzięki temu bez większego stresu i napięcia możemy nawiązać znajomość z nową osobą, która ma podobne podejście do życia. Nigdy nie wiadomo, czy z takiego kontaktu nie narodzi się coś większego. Nie musimy tego planować i układać swojego życia. Nauczymy się żyć i korzystać z niego pełną piersią. Pamiętajmy o tym, że to co najpiękniejsze wytworzy się samo! Oczywiście musimy pamiętać o pewnym ryzyku i zawsze zachować ostrożność w tego typu relacjach. Takie podejście może sprawić, że uda nam się przeżyć największą przygodę swojego życia!

Przeczytaj porady na naszym blogu

ONS – co to znaczy?

ONS – co to znaczy?

Na najpopularniejszych portalach randkowych możemy spotkać osoby o różnych preferencjach i odmiennych oczekiwaniach. Niektórzy pragną tylko przygody na jedną noc, a inni szukają trwałej, pełnej ciepła i przyjaźni relacji. Dzisiaj skupimy się na osobach, które w...

Tinder czy Badoo? Co wybrać? Opinie użytkowników w 2021!

Tinder czy Badoo? Co wybrać? Opinie użytkowników w 2021!

Każdy chce kochać i być kochany, jednak nie tak łatwo znaleźć miłość swojego życia. Współcześnie coraz trudniej jest zbudować szczere i trwałe relacje. Wciąż jesteśmy zabiegani, zapracowani, oddaleni od siebie. Na szczęście z pomocą przychodzą nam nowoczesne...