Ocena redakcji

Recenzja portalu randkowego Be2

Szukasz prawdziwej miłości, bratniej duszy, osoby z którą można spędzić całe życie? Znalezienie drugiej połówki jest trudne, trafić na osobę, która okaże się naszą wymarzoną, idealną osobą wiąże się z ciągłymi poszukiwaniami w realnym świecie. Co powiesz na to, że ktoś inny pomoże ci w znalezieniu tej idealnej osoby? Z pomocą przychodzi jeden z najpopularniejszych portali randkowych Be2 – to międzynarodowy portal randkowy z którego korzysta już ponad 750 tysięcy Polaków. To miejsce, gdzie spotkasz osoby, które mają poważne plany na przyszłość oraz szukają osoby z którą będą mogły spędzić całe życie.

Serwisów randkowych jest sporo, jednak to w Be2 znajdziesz propozycję znajomości osób, które będą dopasowane do twoich zainteresowań. Dzięki odpowiednim algorytmom otrzymasz propozycje osób jedynie związanych z profilem twoich zainteresowań oraz osobistych wymagań co do wyglądu i charakteru. Dzięki temu odnalezienie tej jedynej czy tego jedynego jest dużo łatwiejsze.

Jak działa Be2?

Portal randkowy Be2 dobiera szukane osoby tylko na podstawie podanych przez nas w formularzu osobowym informacji. Za pomocą odpowiednich badań oraz rozbudowanego systemu rekomendacji serwis jest w stanie dopasować osoby pasujące do siebie. Zobaczysz tylko konkretne, zdecydowane, ale przede wszystkim spełniające twoje wymagania osoby. Dlatego też posiada portal randkowy be2 opinie w internecie posiada bardzo pozytywne, opinie umieszczone są tylko przez osoby korzystające na co dzień z niego.

Be2 – test osobowości

Po rejestracji należy wypełnić test osobowościowy, w którym musisz podać niezbędne informacje o sobie, swoich zainteresowaniach, swojej pracy, o tym co lubisz robić po pracy, w czasie wolnym. Za pomocą informacji takich jak ulubione miejsca, spędzanie wakacji, czy preferencji żywieniowych portal Be2 jest w stanie dobrać tylko takie osoby, które będą spełniały określone kryteria. Oczywiście należy też podać nasze preferencje co do wyglądu szukanej osoby oraz odpowiadającym nam cechach charakteru. Przy wypełnianiu testu pomogą nam liczne wskazówki dostępne przy każdym podpunkcie testu. Pamiętaj o dokładnym wypełnieniu formularza, bowiem później nie możesz zmienić danych dotyczących twojej osobowości. Po wypełnieniu testu osobowościowego otrzymasz propozycje osób, z którymi możesz nawiązać niezobowiązujący kontakt.

Jak się zarejestrować i zalogować na Be2?

Rejestracja jest bezpłatna oraz podstawowe konto w serwisie jest darmowe. Dołączenie do portalu randkowego Be2 polega na wybraniu swojej płci oraz płci osoby, której szukamy, a także podaniu swojego adresu e-mail oraz ustalenia hasła z którym będziemy się logować do serwisu. Dołącz do ponad 750 tysięcy osób w serwisie, gdzie stosunek kobiet do mężczyzn zarejestrowanych wynosi 60 do 40.

Po potwierdzeniu konta należy wypełnić test osobowościowy, który także nic nie kosztuje. Wypełnienie testu jest obowiązkowe i zajmie ci nie więcej niż kilkanaście minut, aby w ogóle otrzymać propozycję pasujących do nas osób. Wysłanie formularza z testem osobowościowym aktywuje dostęp do znalezionych osób, jednak aby się z nimi skontaktować należy wykupić opcję Premium. Posiadając już aktywowane konto w serwisie do kolejnej wizyty wystarczą już tylko dane (e-mail i hasło), które podaliśmy podczas rejestracji.

Ankieta randkowa i test osobowości

Wiele osób zainteresowanych przyłączeniem się do społeczności towarzysko-randkowej eDarling zastanawia się, dlaczego musi wypełnić ankietę randkową i test osobowości. Warto podkreślić tu raz jeszcze, że są to narzędzia psychologiczne pomagające dobrze dobrać partnerów pod względem ich cech osobistych, oczekiwań, marzeń i wizji relacji oraz związku. Zarówno ankieta randkowa, jak i test osobowości są w eDarling naprawdę przyjazne i przyjemne w obsłudze, pozwalają one także poznać się bliżej samemu sobie, poddając refleksji własną osobowość. Pewne jest to, że ankieta i test naprawdę dobrze profilują odpowiednich dla siebie partnerów.

Cechy charakterystyczne portalu Be2

Be2 wyróżnia się na tle innych serwisów randkowych tym, że nie pokazuje nam wszystkich zarejestrowanych w serwisie oraz prostotą korzystania z niego. Głównym zadaniem Be2 Portal Randkowy jest dokładne analizowanie rejestrujących się osób i dobieranie im tylko takich, które spełniają choć podstawowe wymagania. Dlatego osoba korzystająca z portalu nie musi przesiewać setek czy tysięcy osób z którymi i tak by nie nawiązała kontaktu. Oszczędzamy także przy tym bardzo dużo czasu. Godziny badań i udoskonalania algorytmu sprawia, że Be2 jest coraz chętniej wybierany przez Polaków.

Ceny pakietów w Be2

By móc w pełni korzystać z Be2 należy wykupić pakiet Premium, który zagwarantuje nam otrzymanie 10 pasujących do naszych preferencji osób. Jeżeli portal nie znajdzie nam dziesięciu takich osób, które będą nam odpowiadać otrzymamy bezpłatne przedłużenie pakietu Premium o kolejny miesiąc. Jest to idealne rozwiązanie dla osób mających duże wymagania. Bowiem nie zawsze Be2 uda się znaleźć nam od razu 10 takich osób, być może dołączą one do społeczności trochę później.

Członkostwo w Be2 Portal Randkowy jest przedłużane automatycznie, miesięczna opłata za pakiet Premium wynosi: miesięczna subskrypcja kosztuje 21,22zł, pakiet na kwartał to koszt 125,99zł, a w przypadku wybrania płatności co pół roku – 507,06zł za 6 miesięcy.

Bezpieczeństwo korzystania z portalu

Korzystanie z serwisu jest w pełni bezpieczne, firma działa legalnie na naszym rynku, a jej właścicielem jest spółka be2 S.a.r.l. z Luksemburga. Z obsługą klienta w języku polskim możemy się skontaktować wysyłając e-mail lub zadzwonić pod polski numer telefonu.

→ Przeczytaj również: Ranking Portali Randkowych 2024!

Jak usunąć konto na Be2?

Mamy prawo do usunięcia/dezaktywowania w dowolnym momencie. Jeżeli posiadasz konto nieodpłatne (bez opcji Premium) należy wejść w Ustawienia Konta, a następnie kliknąć w Dezaktywuj Profil. Dzięki tej opcji w Be2 usuwanie konta jest bardzo proste i szybkie. Tym samym konto darmowe zostanie dezaktywowane i nie będziesz mieć już do niego dostępu.

Jak zrezygnować z Be2?

Aby odstąpić od umowy posiadając profil Premium należy wysłać na adres firmy (listownie, e-mail lub faksem) Wypowiedzenie umowy minimum 14 dni przed datą przedłużenia konta na kolejny miesiąc. Dezaktywowanie profilu w Ustawieniach nie oznacza wypowiedzenia umowy. Dezaktywując profil pamiętaj, że tylko rezygnujesz z odpłatnego konta Premium oraz nie otrzymasz zwrotu dokonanej zapłaty.

Be2 – opinie i ocena

Poniżej wymieniliśmy wady oraz zalety portalu randkowego Be2. Zapraszamy!

Ocena redakcji

Bardzo skuteczny test osobowości
Wykształceni oraz ustatkowani single
Nowoczesna i prosta w obsłudze aplikacja na iOS oraz Androida

Ograniczone możliwości komunikacji z innymi użytkownikami, jeśli nie posiadasz wersji premium

Ocena redakcji

Przeczytaj porady na naszym blogu

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Tworzenie jakiejkolwiek relacji z drugim człowiekiem wymaga naszej otwartości oraz szczerości. Są jednak takie relacje, w których początkowo nie czujemy się pewnie i nie potrafimy wprost powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Na szczęście obecnie staje się to o wiele...

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Poznawanie drugiej połówki zawsze jest stresujące i jednocześnie wspaniałe. Czasami szukamy osób o takiej samej narodowości, jak my, a innym razem chcielibyśmy stworzyć związek z kimś z innego kraju. W Polsce coraz popularniejsze stają się relacje pomiędzy Polakami, a...

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Pierwsze spotkanie z rodzicami ukochanej bywa stresujące. To moment, w którym oboje czujecie się siebie pewni, więc zamierzacie powoli poznawać swoje rodziny. Choć to ze swoją partnerką żyjesz, to dobrze wiesz, że przychylność teściów jest ważna. To istotne...