Najlepsze portale randkowe dla gejów

W Internecie coraz większą popluarność zyskują portale randkowe oraz aplikacje randkowe dla osób lgbt. Jednymi z popularniejszych są portale dla gejów.

Dzięki portalowi BestDates.pl poznasz najlepsze i najpopularniejsze portale randkowe dla gejów, które zostały szczegółowo opisane, ocenione oraz zrecenzowane. Dokonaj wyboru spośród portali oferujących gej randki, posługując się naszym rankingiem, który znajdziesz poniżej.

Miejsce 1
Wybór redakcji
image
Wybierz portal według preferencji!
Liczba ocen: 53451 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wybierz portal według swoich preferencji. Tylko darmowe portale dla osób LGBT+. Sprawdź już teraz. Anonimowo!
Miejsce 2
Wybór użytkowników
image
Erodate
Liczba ocen: 9012 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Najpopularniejsza w Polsce strona oferująca randki dla gejów!

Portale randkowe dla gejów

W ostatnich czasach, portale randkowe dla osób tej samej płci cieszą się coraz większą popularnością. Dzieje się tak, ponieważ ludzie, ze względu na codzienne obowiązki, mają bardzo mało czasu na interakcje towarzyskie. Drugim powodem rosnącej popularności portali dla gejów jest fakt, iż osoby homoseksualne często ukrywają swoją orientację, w obawie przed społecznym odrzuceniem czy napastowaniem. Portale randkowe dla gejów są świetnym rozwiązaniem, które pozwala mężczyznom na odnalezienie swojej drugiej połówki i poznawanie innych osób o tej samej orientacji seksualnej.

Portal dla gejów – wszystko, co musisz wiedzieć

O ile portale tego typu mogą być świetną alternatywą dla gejów, to trzeba uważać, gdyż część osób, które zakładają tam konta, to zwykli oszuści. Warto wziąć pod uwagę parę kwestii, które pozwolą na najbardziej efektywne korzystanie z portali. Po pierwsze, należy pamiętać, że portale randkowe opierają się w głównej mierze na naszych zdjęciach. Większość z nich wygląda w taki sposób, że dodajemy swoje zdjęcia, krótki opis i wypełniamy formularz, który pyta o nasze zainteresowania, osobiste preferencje i styl życia. Inni użytkownicy w pierwszej kolejności wyświetlają zdjęcia i jeśli zaciekawi ich nasz wygląd, to mogą przejrzeć nasz profil i ewentualnie się z nami skontaktować.

→ Poznaj nasz Ranking portali randkowych 2024 w Polsce!

Jeżeli chodzi o zdjęcia, to bardzo istotne jest, aby być szczerym. Co z tego, że dodamy nieaktualne zdjęcie, skoro przy spotkaniu prawda i tak wyjdzie na jaw? Dodając realne zdjęcia, oszczędzimy sobie wielu nieprzyjemności i sprawimy, że jeśli się komuś spodobamy, to będziemy mieć pewność, że na żywo druga osoba nie przeżyje rozczarowania. Niemniej jednak, realne zdjęcie wcale nie musi, a nawet nie powinno, być nudne! Jeśli mamy jakieś ciekawe pasje, to warto to zaznaczyć poprzez dodanie zdjęcia, na którym to widać. Przykładowo – Twoją pasją są motocykle, dodaj więc zdjęcie z motocyklem. Sprawisz, że w oczach innych użytkowników staniesz się kimś ciekawym i przyciągniesz uwagę osób o podobnych zainteresowaniach. Należy unikać zdjęć, na których wyglądamy niekorzystnie oraz zdjęć, na których pojawiają się inne osoby. Ponadto, nie warto dodawać fotografii innych osób z Internetu, gdyż są one weryfikowane przez administrację i możemy narazić się na blokadę konta. Podsumowując, przy wyborze zdjęcia musimy pamiętać o następujących kwestiach:

  • zdjęcie powinno być aktualne i przedstawiać nasz rzeczywisty wygląd
  • zdjęcie powinno być interesujące i przedstawiające nas w korzystnym świetle
  • należy unikać niekorzystnych zdjęć
  • należy unikać zdjęć, na których są inne osoby
  • nie warto dodawać zdjęć z Internetu

Kolejną kwestią jest wypełnienie formularza, dotyczącego naszych poglądów, zainteresowań, oczekiwań i stylu życia. Podobnie jak w przypadku zdjęć, nie można być nieszczerym podczas wypełniania takowego formularza. Jeżeli palisz papierosy, to zaznacz, że je palisz. Dzięki temu, unikniesz niepotrzebnych nieprzyjemnych sytuacji. Ponadto, będąc z kimś naprawdę, musimy być z taką osobą szczerzy. Budowanie relacji opartych na niedomówieniach i kłamstwie nigdy nie jest dobrym wyborem. Prędzej czy później, prawda i tak wyjdzie na jaw. Pytania w formularzu dotyczą, między innymi cech fizycznych, takich jak nasz wygląd, kolor włosów i oczu, ale także zainteresowań. W tym przypadku, dobrą metodą jest zaznaczenie lub wpisanie jak największej ilości zainteresowań, gdyż zwiększa to szansę na znalezienie osób o podobnych zainteresowaniach. Poza tym, osoba z większą ilością hobby jest bardziej interesująca w oczach innych osób, niż osoba, która nie interesuje się niczym. Niemniej jednak, nie należy wpisywać lub wybierać zainteresowań, o których nie mamy pojęcia, gdyż w rozmowie kłamstwo może zostać szybko zdemaskowane, a nasza wiarygodność zostanie poważnie zachwiana. Podsumowując, w przypadku informacji personalnych, takich jak cechy fizyczne, zainteresowania czy sytuacja życiowa, należy pamiętać o następujących kwestiach:

  • im więcej zainteresowań, tym bardziej interesujący jesteśmy dla innych osób
  • należy unikać podawania fałszywych informacji, gdyż łatwo mogą one zostać zweryfikowane
  • bądź szczery, ale równocześnie zaciekaw innych swoją osobą

Portale randkowe dla gejów – gej randki

Dzięki najpopularniejszym portalom randkowym coraz więcej osób znajduje osoby, z którymi później tworzy różnego typu relacje. Gej randki stają się coraz bardziej popularne i dochodzą do skutku głównie dzięki portalom randkowym dla gejów. Dzięki nim, możemy znaleźć innych homoseksualnych mężczyzn, mieszkających w okolicy i umówić się z nimi na spotkanie. W sieci dostępnych jest ogrom przeróżnych portali, które oferują gejom nie tylko anonimowość i bezpieczeństwo, ale przede wszystkim świetną zabawę i możliwość randkowania z innymi gejami. Oczywiście, że strony te różnią się od siebie pod względem wizualnym, a także jakościowym, dlatego warto znaleźć portal, który spełnia większość naszych wymagań. Niestety, ciężko jest znaleźć portal, który spełni wszystkie wymagania, ale nie ma rozwiązań idealnych i należy pójść na kompromis. Warto zapoznać się z ofertą portali randkowych dla gejów i wybierać nie tylko te najbardziej znane. Co ciekawe, niektóre portale dla gejów urządzają specjalne wydarzenia – gej randki. Jest to świetna opcja dla mężczyzn, którzy lubią spontaniczność lub chcą spotkać się z innymi twarzą w twarz.

⇒ Sprawdź również najlepsze portale les w Polsce!

Najlepsze portale dla gejów

Najlepsze portale dla gejów cechują się przede wszystkim przejrzystością oraz ilością użytkowników, która z nich korzysta. Liczba osób, która korzysta z tego typu stron liczona jest w milionach, co sprawia, że istnieje duże prawdopodobieństwo znalezienia osoby, która spełni nasze oczekiwania. Co ciekawe, portale dla osób heteroseksualnych posiadają również opcję dla osób homoseksualnych, dzięki czemu geje mogą znaleźć innych gejów na najlepszych portalach randkowych. Niemniej jednak, jeżeli chodzi o portale przeznaczone wyłącznie dla gejów, to prym ewidentnie wiedzie amerykański Grindr. Kolejnym z portali dla gejów, który zaliczany jest do samej czołówki, a ilość zarejestrowanych użytkowników jest naprawdę spora, to fellow.pl. Korzystając z rodzimych portali mamy pewność, że większość użytkowników to Polacy.

Jeżeli interesują Cię tylko i wyłącznie spotkania bez zobowiązań, to powinieneś zainteresować się stronami stworzonymi tylko w tym celu.

Portale dla gejów – nie bój się spróbować!

Nauczeni doświadczeniem i trudnymi relacjami z partnerami z przeszłości często obawiamy się, że nie uda się nam znaleźć drugiej połówki. To błąd, ponieważ nie próbując wiele tracimy. Nigdy nie wiadomo, czy akurat nie trafimy na osobę o podobnych pasjach, poglądach i potrzebach. Jeśli szukasz mężczyzny na resztę swojego życia, spróbuj! Rejestracja nie wymaga wiele czasu, a może się okazać, że to była jedna z najlepszych decyzji w całym naszym życiu. Portale dla gejów to miejsca, w których wreszcie można być sobą. Bez strachu, że ktoś zacznie być dla nas przykry możemy pokazać, jacy jesteśmy naprawdę.

Portale randkowe a miłość

Bardzo wielu mężczyzn poszukujących swojej drugiej połówki stawia na budowanie stabilnych i trwałych relacji. Przeglądając dostępne profile użytkowników będziesz widział, czy interesująca Cię osoba ma podobne oczekiwania do Twoich. Portale randkowe umożliwiają poznanie miłości na resztę życia. I choć brzmi to banalnie, faktycznie tak jest. Obecnie coraz częściej decydujemy się na poszukiwanie swojej drugiej połówki w Internecie. Jesteśmy wiecznie zabiegani, zapracowani, zmęczeni. Nie mamy czasu lub nie wiem, jak poznać kogoś wychodząc z domu. Dzięki portalom randkowym dla gejów sytuacja staje się o wiele prostsza!

Nie bój się odtrącenia

Na portalu znajdziesz wiele osób, które podobnie do Ciebie będą zajęte poszukiwaniem potencjalnego partnera oraz umawianiem się na spotkania. Nie zrażaj się, jeśli początkowe rozmowy nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. To tak jak w życiu. Nie każdego lubimy i nie ze wszystkimi chcielibyśmy spędzać swój czas. Zanim poznasz miłość swojego życia może zdarzyć się, że nawiążesz kontakt z użytkownikami, z którymi praktycznie nic Cię nie połączy. Nie zrażaj się tym! Traktuj to jak świetną przygodę, na której końcu może pojawić się Twój wybranek. Zwykle miłość czeka na nas za rogiem. Otwórz się na nią, nie bój się odtrącenia, bądź cierpliwy, a wkrótce zdołasz poznać kogoś, kto spełni Twoje wszystkie oczekiwania.

Ranking portali dla gejów

1. Fellow.pl

Fellow.pl to największy w Polsce portal, który oferuje gej randki. Zaletą portalu niewątpliwie jest darmowa rejestracja i bardzo duża ilość zarejestrowanych gejów, co znacznie zwiększa szansę na znalezienie odpowiedniej dla nas osoby. Na portalu zarejestrowanych jest blisko 200 tys. gejów!

2. be2

Portal przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, ale istnieje opcja dla gejów i innych osób nieheteronormatywnych. Be2 cechuje się wysokim bezpieczeństwem, które zapewnia polityka prywatności portalu. Co więcej, posiada on rozbudowany test osobowości, a po jego rozwiązaniu, pokazywane są profile osób, które najbardziej do nas pasują. Ta opcja bardzo usprawnia znalezienie kogoś dla siebie.

3. C-Date

Jest to jeden z najpopularniejszych i najlepiej działających portali dla gejów i osób hetero. Ciekawą opcją, którą oferuje C-Date jest możliwość wybrania, jakiego typu relacji oczekujemy. Dzięki temu, możemy uniknąć nieporozumień, rozczarowań i niekomfortowych sytuacji. Co więcej, na portalu zarejestrowanych jest około 100 tys. gejów.

Przeczytaj porady na naszym blogu

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Tworzenie jakiejkolwiek relacji z drugim człowiekiem wymaga naszej otwartości oraz szczerości. Są jednak takie relacje, w których początkowo nie czujemy się pewnie i nie potrafimy wprost powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Na szczęście obecnie staje się to o wiele...

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Poznawanie drugiej połówki zawsze jest stresujące i jednocześnie wspaniałe. Czasami szukamy osób o takiej samej narodowości, jak my, a innym razem chcielibyśmy stworzyć związek z kimś z innego kraju. W Polsce coraz popularniejsze stają się relacje pomiędzy Polakami, a...

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Pierwsze spotkanie z rodzicami ukochanej bywa stresujące. To moment, w którym oboje czujecie się siebie pewni, więc zamierzacie powoli poznawać swoje rodziny. Choć to ze swoją partnerką żyjesz, to dobrze wiesz, że przychylność teściów jest ważna. To istotne...