Najlepsze aplikacje randkowe na smartphone’a w Polsce

Żyjemy w świecie nowoczesnych technologii, które z coraz bardziej się zadomawiają i z większym przekonaniem wkraczają do naszego życia. Jesteśmy przede wszystkim zdominowaniu przez różnego rodzaju aplikacje mobilne, które tworzone są dla każdej sfery naszego życia. Uzależniamy się od nich i nie możemy już bez nich funkcjonować. Aplikacje mobilne wkraczają nawet do najbardziej prywatnego obszaru naszego życia, którą są związki oraz relacje międzyludzkie.

Coraz popularniejsze są aplikacje randkowe, za których pośrednictwem ludzie pragną nawiązać różne znajomości, znaleźć przyjaciół, a także partnera życiowego. Jesteśmy coraz bardziej zabiegani, dlatego też potrzebujemy narzędzi, które ułatwią nam codzienne funkcjonowanie. Jak działają najlepsze i najczęściej wybierane aplikacje randkowe?

Miejsce 1
Wybór użytkowników
image
Erodate
Liczba ocen: 9012 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Najpopularniejsza w Polsce strona oferująca dyskretne spotkania bez zobowiązań!
Miejsce 2
Promocja
image
Soczyste Milfy
Liczba ocen: 10745 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Dla fanów dojrzałych kobiet - tysiące wyposzczonych mamusiek czekają!
Miejsce 3
image
IAmNaughty
Liczba ocen: 2328 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Gwarancja dobrej i bezpiecznej zabawy bez zobowiązań. Tylko aktywni użytkownicy!
8.4

Ocena

Miejsce 4
image
BeNaughty
Liczba ocen: 4151 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Najlepsze dyskretne spotkania i tysiące aktywnych użytkowników w Polsce. Za darmo!
8.7

Ocena

Miejsce 5
Wybór redakcji
image
Flirt
Liczba ocen: 7014 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wszystko zaczyna się od flirtu. Tysiące otwartych singli czeka na Twoją wiadomość!
Miejsce 6
image
Be2
Liczba ocen: 4241 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wykonaj darmowy test dopasowania, aby znaleźć potencjalnego partnera!
Miejsce 7
Wybór redakcji
image
eDarling
Liczba ocen: 5215 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Załóż darmowe konto na jednym z najpopularniejszych portali randkowych w Polsce!

Jak działają najlepsze aplikacje randkowe?

Najlepsze aplikacje do poznawania ludzi są to rozwiązania dostępne zarówno na Androida, jak i iOS-a. Korzystanie z nich jest bardzo łatwe. Wiele z nich pobiera dane z Facebooka. Po założeniu konta aplikacja pobiera informacje zawarte na najbardziej znanym portalu społecznościowym, a więc zdjęcia, polubione strony, a także lokalizację. Podkreślić należy fakt, że ta ostatnia jest szczególnie istotna. Dzięki temu rozwiązanie proponuje partnerów przebywających na podobnym obszarze.

Jedną z najważniejszych funkcjonalności każdej moblinej aplikacji randkowej jest czat towarzyski, który umożliwia szybkie komunikowanie się z osobami w pobliżu.

Dlaczego decydujemy się na korzystanie z aplikacji randkowych?

Gdy postanawiamy skorzystać z aplikacji randkowej, musimy zadać sobie konkretne pytanie: po co to robię? Dlaczego zakładam konto? Czego lub też kogo szukam? Może przyjaciela, partnera, znajomości, partnera na jedną noc bądź na niezobowiązujące spotkania, albo poważnego związku. Możliwości jest bardzo duże. Można się pokusić o stwierdzenie, że tyle ilu jest użytkowników aplikacji randkowej.

Zakładanie profilu

Aplikacje mobilne to przede wszystkim funkcjonalność połączona z minimalizmem. Dlatego też w tym przypadku zasadnicze znaczenie odgrywają zdjęcia. Jest to zasadniczy element profilu każdej osoby. W związku z tym trzeba zadbać o to, żeby fotografie były jak najlepsze. Co więcej, powinny być one dostosowane do naszych preferencji. Gdy szukamy znajomych, może to być obrazek w większym gronie. Dzięki temu podkreślimy, że jesteśmy osobami niezwykle towarzyskimi. W sytuacji poszukiwania partnera wybieramy zdjęcie, na którym jesteśmy tylko my, w jak najkorzystniejszym świetle. Wybieramy fotografie bardzo dobrej jakości. Warto dodać kilka zdjęć, dzięki temu staniemy się bardziej wiarygodni.

Najpopularniejsze portale randkowe w Polsce. Sprawdź naszą listę!

Aplikacje randkowe wymagają jeszcze podania wieku oraz preferencji. Istotnym elementem jest bardzo krótki opis nasze osoby oraz motto życiowe. Pamiętajmy o tym, żeby unikać banałów, gdyż one nie są dobrze postrzegane. Po przebrnięciu przez ten etap możemy rozpoczynać naszą przygodę z aplikacją mobilną!

Aplikacja randkowa – jak szuka się partnera lub osobę do nawiązania innej relacji?

Konto założone więc możemy przystępować do poszukiwania interesujących osób. Aplikacje randkowe po zalogowaniu zapewniają możliwość przeglądania interesujących profili ludzi ze wskazanej lokalizacji. W sytuacji, gdy ktoś szczególnie zwróci naszą uwagę, dajemy mu lajka. Najczęściej randki odbywają się po tym, jak wybrana osoba odpowie na naszą zaczepkę.

Dzięki postępowi technologicznemu coraz więcej osób 50+ oraz 60+ korzysta z aplikacji mobilnych oraz portali randkowych dla seniorów.

Aplikacje randkowe – co z bezpieczeństwem?

Pamiętajmy jednak o tym, że przy korzystaniu z tego typu rozwiązań powinniśmy zachować szczególną ostrożność. Musimy pamiętać o tym, że tego typu aplikacje mają dostęp do kamery i mikrofonu. To sprawia, że pojawia się duże niebezpieczeństwo szpiegowania, a także włamania i przejęcia kontroli nad naszym profilem. Co więcej, nawet najlepsze aplikacje randkowe mają dużą podatność na pojawienie się błędów. Jest to szczególnie niebezpieczne, gdy korzystamy z aplikacji randkowych na urządzeniach firmowych. Wówczas pojawia się duże zagrożenie dla firmy, w której się pracuje. Dlatego też trzeba zachować ostrożność. Pamiętajmy o tym, że wszystko jest dla ludzi. Jednakże nie możemy ślepo poddawać się każdej nowości, która nas zainteresuje. Warto poczytać na ten temat, dowiedzieć się więcej, zanim się podejmie określone działanie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bez aplikacji mobilnych nie będziemy już w stanie funkcjonować, gdyż weszły one do naszego życia. I bardzo dobrze. Wiele rzeczy nam ułatwiają, pomagają w organizacji zasadniczych kwestii.

⇒ Przeczytaj również jaki portal randkowy wybrać na stronie: ranking portali randkowych!

Korzystanie z aplikacji randkowych to dla wielu z nas bardzo interesujące rozwiązanie pozwalające na poznanie ciekawych osób, znajomych, partnera do niezobowiązujących spotkań, czy bratniej duszy, która będzie z nami dzielić chwile szczęścia, ale także te trudniejsze. Możliwości jest wiele. Praktycznie tyle ilu jest użytkowników aplikacji mobilnej, gdyż każdy motyw podparty jest osobistymi doświadczeniami i przeżyciami, a tych jest cała masa. Warto korzystać z aplikacji randkowych. Nigdy nie wiem, czy nie wprowadzą do naszego życia nową wartościową osobę, przyjaciela, dobrego znajomego, czy miłość na całe życie. Pamiętajmy jednak o tym, że stosując takie rozwiązania, musimy zachować bardzo dużą ostrożność.

Przeczytaj porady na naszym blogu

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Tworzenie jakiejkolwiek relacji z drugim człowiekiem wymaga naszej otwartości oraz szczerości. Są jednak takie relacje, w których początkowo nie czujemy się pewnie i nie potrafimy wprost powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Na szczęście obecnie staje się to o wiele...

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Poznawanie drugiej połówki zawsze jest stresujące i jednocześnie wspaniałe. Czasami szukamy osób o takiej samej narodowości, jak my, a innym razem chcielibyśmy stworzyć związek z kimś z innego kraju. W Polsce coraz popularniejsze stają się relacje pomiędzy Polakami, a...

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Pierwsze spotkanie z rodzicami ukochanej bywa stresujące. To moment, w którym oboje czujecie się siebie pewni, więc zamierzacie powoli poznawać swoje rodziny. Choć to ze swoją partnerką żyjesz, to dobrze wiesz, że przychylność teściów jest ważna. To istotne...