Portale randkowe dla rolników

W poniższym zestawieniu prezentujemy portale randkowe dla rolników, które są odpowiedzią na coraz to większe wymagania na rynku portali randkowych. Na nich znajdziesz osobę o podobnych preferencjach co do stylu życia oraz przekonań. Ranking portali randkowych dla rolników aktualizowany jest na bieżąco!

Miejsce 1
Wybór redakcji
image
eDarling
Liczba ocen: 5215 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Załóż darmowe konto na jednym z najpopularniejszych portali randkowych w Polsce!
Miejsce 2
Wybór użytkowników
image
Erodate
Liczba ocen: 9012 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Najpopularniejsza w Polsce strona oferująca dyskretne spotkania bez zobowiązań!
Miejsce 3
image
Be2
Liczba ocen: 4241 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wykonaj darmowy test dopasowania, aby znaleźć potencjalnego partnera!

Portal randkowy dla rolników

Każdy z nas pragnie poznać swoją drugą połówkę, z którą będziemy mogli dzielić swoje pasje, pragnienia i światopogląd. Jednak nie zawsze poszukiwania są takie łatwe! Najtrudniej mają osoby wykonujące specyficzne zawody, które często wiążą się z konkretnym miejscem zamieszkania oraz stylem życia. Jedną z takich grup społecznych są rolnicy, którzy cechują się silnym przywiązaniem do ziemi, tradycji i konserwatywnych postaw życiowych. Sprawdźmy więc, jakie portale randkowe dla rolników możemy znaleźć w sieci oraz czego spodziewać się po randce z ich użytkownikiem.

Portale randkowe dla rolników

Gdy wejdziemy na portal randkowy dla rolników, od razu poczujemy, że znaleźliśmy się w innym miejscu. Już sam interfejs strony, tematyka dostępnych artykułów czy grafiki wskazują nam, że tutejsi użytkownicy cenią sobie bliskość natury. Możemy odkryć tu wiele poradników skierowanych do rolników. Są w nich podpowiedzi, jak rozmawiać z potencjalnymi partnerkami oraz jak zdobyć ich serce. Są tu również artykuły tematyczne, związane z uprawą roli i nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w rolnictwie.

Rolnicy jako grupa społeczna

Jeśli nie jesteśmy rolnikami, a chcemy założyć tu konto to musimy pamiętać, że celujemy w dość wąską tematycznie grupę osób. Zwykle rolnicy są silnie przywiązani do ziemi, bo to nie tylko ich praca, ale i tradycja oraz dorobek całej rodziny. Nierzadko mieszkają oni z rodzicami lub rodzeństwem, z którym wspólnie prowadzą rolę.

Jeśli cenimy sobie wolność i nie wyobrażamy sobie mieszkania z teściami, to warto zastanowić się, czy korzystanie z tego serwisu ma dla nas sens. To również ryzykowne, gdy my sami mamy dobrze płatną pracę i swoje wygodne mieszkanie, z którego nie chcemy rezygnować. Prawdopodobnie nasz partner będzie oczekiwał, że przeniesiemy się do niego i zaangażujemy we wspólną pracę.

Portal dla rolników – czego możesz się spodziewać?

Jeśli jesteś rolnikiem i szukasz partnera lub partnerki, to śmiało zakładaj tu konto! Znajdziesz się na stronie, która odpowiada Twoim zainteresowaniom i posiada wiele podpowiedzi dotyczących zdobywania kobiecych serc oraz samej pracy.

Jeżeli jesteśmy osobami, które szukają na partnera rolnika, musimy spodziewać się kilku rzeczy. Po pierwsze rolnicy często są osobami o konserwatywnych poglądach, które cenią sobie prostotę życia, pracę, pokorę oraz tradycję. Pragną założyć rodzinę, mieć dzieci oraz pracować w polu. Nie zamierzają rezygnować z dorobku swojego i swojej rodziny. Przypuszczalnie będą oczekiwać, że to my wprowadzimy się do nich.

Nie powinniśmy również bać się pracy fizycznej oraz natury. To dla rolników podstawa codzienności i owoc ich pracy. Możliwe, że nasz przyszły partner będzie oczekiwał, że i my zaangażujemy się w wykonywanie codziennych obowiązków. Jeżeli uwielbiamy przyrodę i zawsze o tym marzyliśmy, to nie mogliśmy lepiej trafić.

Jak ze sobą rozmawiać?

Biorąc pod uwagę, że rolnicy wykazują pewne podobne do siebie cechy, warto już na początku zacząć rozmawiać o swoich wartościach i oczekiwaniach życiowych. Oczywiście nie chodzi o ty, by narzucać sobie pewne ograniczenia lub wymuszać konkretne zachowania. Sęk w tym, by w trakcie przyjemnej i swobodnej rozmowy dać się poznać tej drugiej osobie. Pokażmy, w co wierzymy, co jest dla nas ważne, jaki styl życia chcemy prowadzić i co pragniemy robić.

Tutaj chodzi o to, by znaleźć człowieka o podobnej filozofii życiowej i pragnieniach. Jeśli i my cenimy sobie pracę i chcemy mieć kontakt z naturą, to doskonale się składa. Dajmy się poznać właśnie z tej strony, akcentując, jakie będziemy mieć w przyszłości oczekiwania. Niech nasz potencjalny partner wie, na jakich płaszczyznach dojdziemy do porozumienia i w których kwestiach będziemy musieli szukać kompromisów.

Portal randkowy dla rolników Ilove Agrobiz

To bodaj najpopularniejsza opcja w Polsce i co ciekawe zupełnie darmowa! Jest dedykowana osobom pełnoletnim, poszukującym partnera pracującego na roli lub kochającego naturę. Sam interfejs przypomina wygląd tradycyjnego portalu społecznościowego, na którym zwykle zakładamy konta. Co ważne, nie możemy stać się aktywnym użytkownikiem, jeśli nie dodamy do swojego profilu zdjęcia. Dzięki temu eliminujemy konta nieaktywne i pozwalamy innym osobom nas zobaczyć.

Portal jest mocno rozbudowany. Stwarza możliwość znalezienia partnera oraz przeczytania wartościowych artykułów. Jako użytkownicy możemy korzystać tu z tradycyjnych narzędzi, takich jak czat czy wysyłanie wirtualnych kwiatów. Ilove Agrobiz posiada również aplikację, co znacząco ułatwia nam korzystanie z portalu.

Portal randkowy Szukam Rolnika

To również opcja dla rolników i osób poszukujących partnerów pracujących na roli. Tym razem trafiamy na portal bez aplikacji mobilnej oraz z opcjami Premium. By móc korzystać ze wszystkich narzędzi, musimy przejść na opcję płatną konta. Jest to jednak stosunkowo tani portal z wieloma możliwościami. Możemy generować listy przyjaciół, rozmawiać na czacie, sprawdzać, kto ostatnio przeglądał nasz profil (świetna opcja dla nieśmiałych!) czy po prostu pozdrawiać się.

To mniej rozbudowany portal, niż poprzedni, ale wciąż wart naszej uwagi.

Przeczytaj porady na naszym blogu

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Tworzenie jakiejkolwiek relacji z drugim człowiekiem wymaga naszej otwartości oraz szczerości. Są jednak takie relacje, w których początkowo nie czujemy się pewnie i nie potrafimy wprost powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Na szczęście obecnie staje się to o wiele...

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Poznawanie drugiej połówki zawsze jest stresujące i jednocześnie wspaniałe. Czasami szukamy osób o takiej samej narodowości, jak my, a innym razem chcielibyśmy stworzyć związek z kimś z innego kraju. W Polsce coraz popularniejsze stają się relacje pomiędzy Polakami, a...

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Pierwsze spotkanie z rodzicami ukochanej bywa stresujące. To moment, w którym oboje czujecie się siebie pewni, więc zamierzacie powoli poznawać swoje rodziny. Choć to ze swoją partnerką żyjesz, to dobrze wiesz, że przychylność teściów jest ważna. To istotne...