Ocena redakcji

Recenzja portalu randkowego eDarling

eDarling to jeden z najpopularniejszych portali randkowych w Polsce. Na łamach tej recenzji poznasz wszystkie aspekty korzystania z tego portalu oraz aplikacji. Nasi eksperci dokładnie przyjrzeli się temu portalowi, aby rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do lektury!

Jak działa eDarling?

Portal eDarling to profesjonalna przestrzeń do zawierania udanych kontaktów, satysfakcjonujących znajomości i budowania wartościowych, stałych związków. Usługa wspierania osób w tworzeniu relacji jest gruntownie przemyślana i oparta na badaniach psychologicznych, dzięki którym twórcy portalu eDarling stworzyli unikalny test osobowościowy, działający w oparciu o algorytm pomagający dobrze dopasować potrzeby, oczekiwania i indywidualne cechy partnerów. Test osobowości należy wypełnić już podczas procesu rejestracji. Przy czym kwestionariusz nie sprawia nikomu trudności, należy po prostu uzupełnić go szczerze wobec samego siebie. Nie ma przecież sensu ryzykować niewłaściwego doboru partnera.

Wyniki testu osobowości pomagają wybrać najbardziej trafne profile potencjalnych partnerów i poznać ich wizje romantycznego związku. Zasadą działania portalu eDarling jest więc odpowiedniość sugerowanych sobie wzajemnie ludzi otwartych na długotrwałą, stałą relację. Takiej diagnozie służy test osobowości w formie przyjaznego kwestionariusza. Wszak nasze osobowości i charaktery bywają różne, warto więc skorzystać z profesjonalnego wyboru, wspomaganego głęboką wiedzą o żywych relacjach międzyludzkich.

Jak się zarejestrować na eDarling? Logowanie na portal

Rejestracja i logowanie do portalu eDarling jest standardowa. Należy podać swój e-mail, wykreować hasło (tradycyjnie składać się ono musi z co najmniej 8 znaków, w tym liter i cyfr). Trzeba również podać swoją płeć i określić, czy szuka się mężczyzny, czy kobiety. Kiedy już odpowiemy na te pytania oraz zaakceptujemy regulamin portalu, wówczas wygenerowany zostanie do nas mail (przesłany na podany w rejestracji e-mail). W wiadomości znajdziemy link do portalu eDarling umożliwiający nam potwierdzenie rejestracji. Cały proces rejestracji i logowania jest więc łatwy, szybki i przyjazny.

Na początek rozwiążesz test osobowości

Następny krok po rejestracji i zalogowaniu się do eDarling to już wypełnienie przyjaznego, przygotowanego z poczuciem humoru testu osobowości. Składa się on z wielu wnikliwych pytań, dzięki którym możliwe jest wykreowanie profilu otwartych na związek, świadomych siebie partnerów. Im uważniej odpowiemy na każde z pytań, tym bardziej zbliżymy się do spotkania właściwego partnera.

Ankieta randkowa i test osobowości

Wiele osób zainteresowanych przyłączeniem się do społeczności towarzysko-randkowej eDarling zastanawia się, dlaczego musi wypełnić ankietę randkową i test osobowości. Warto podkreślić tu raz jeszcze, że są to narzędzia psychologiczne pomagające dobrze dobrać partnerów pod względem ich cech osobistych, oczekiwań, marzeń i wizji relacji oraz związku. Zarówno ankieta randkowa, jak i test osobowości są w eDarling naprawdę przyjazne i przyjemne w obsłudze, pozwalają one także poznać się bliżej samemu sobie, poddając refleksji własną osobowość. Pewne jest to, że ankieta i test naprawdę dobrze profilują odpowiednich dla siebie partnerów.

Jak stworzyć własny profil w eDarling?

Aby aktywować swój profil, trzeba obowiązkowo wypełnić kwestionariusz randkowy. Edycja profilu, jak łatwo się domyśleć, jest kluczowa w budowaniu swego wizerunku i warto ją personalizować dokładnie tak, ja uważamy za stosowne. To nasza witryna otwarta dla potencjalnych partnerów. Platforma eDarling jest niezwykle prosta w obsłudze. Klasycznie dla tego typu przestrzeni, pierwsza wskazówką, jaką otrzymamy, będzie prośbą o wstawienie zdjęcia profilowego. Po tym etapie otrzymamy informację, iż eDarling przetwarza wszystkie oczekiwania wobec partnera, ujawnione przez nas w kwestionariuszu i możemy je sprawdzić.

Kolejny krok w eDarling jest wypełnieniem profilu, wspomaganym przewodnikiem podpowiadającym nam, jak uczynić nasz profil atrakcyjnym i przejrzystym w odbiorze. Nie należy się obawiać przy tym pytań kwestionariuszowych, gdyż dotyczą one tego, co nam bliskie: sytuacji, które nas śmieszą, wyobrażeń o idealnej randce i innych, podobnych preferencji.

Test dopasowania w eDarling

Platforma eDarling stawia na kreowanie bezpiecznych i satysfakcjonujących związków wolnych singli z Polski i zagranicy. System doboru oparty o kwestionariusz randkowy i test osobowości jest bardzo skutecznym narzędziem znalezienia odpowiedniego partnera. Procedura ta upraszcza i skraca selekcję kandydatek lub kandydatów pomagając wybrać dokładnie tę osobę, z którą już pierwsza randka będzie udana. To platforma eDarling spełnia funkcję pomocnika w tym wyborze ograniczając psychologiczne ryzyko błędu. To duża pomoc w gąszczu relacji międzyludzkich, oparta na głębokiej wiedzy psychologicznej ekspertów.

Cechy charakterystyczne portalu

Podstawowe funkcje portalu eDarling są analogiczne jak w przypadku każdej strony tego typu, a więc są to profile i skrzynki e-mail. Interfejs platformy jest łatwy i intuicyjny. To, co wyróżnia eDarling jest związane z rzetelnymi narzędziami psychologicznymi zastosowanymi w kwestionariuszu i ankiecie, a mianowicie wyszukiwanie partnerów na podstawie zadeklarowanych preferencji co do cech osobowości, charakteru i innych parametrów związku, którego poszukujemy. Co więcej: ustawienia te można korygować i tym samym wybierać inne niż w pierwszym podejściu osoby. Portal eDarling rozwija się razem z jego użytkownikami, którzy mają przecież prawo zmienić zdanie. Zaraz po zakończonej powodzeniem rejestracji użytkownik otrzymuje 3 do 7 zaproszeń do kontaktu (dopasowań do wyników testu osobowości i kwestionariusza randkowania). Pulpit nawigacyjny pod hasłem-pytaniem „spotkałeś się” będzie też codziennie podsuwał nowe połączenia. Filtry stowoane w eDarling są szczegółowe i bardzo wnikliwe, od parametrów fizycznych, takich jak: wiek, wzrost, kolor włosów, oczu, aż po światopoglądowe: religię, chęć bycia rodzicem, czy nawykowe: palenie, używanie alkoholi i podobne nawyki.

→ Przeczytaj również: Ranking Polskich Portali Randkowych 2024!

Dodatkowe możliwości skutecznego randkowania aktywuje subskrypcja Premium, a wraz z nią udogodnienia w rodzaju: wyświetlania wyników wszystkich wyszukiwań, dodatkowe rekomendacje nawet 20 partnerów, sprawdzanie kiedy wiadomości były odczytane i używanie platformy eDarling jako aplikacji. To wszystko w trosce o satysfakcję każdego z użytkowników platformy, w drodze do jej lub jego wymarzonego związku.

Ceny pakietów w eDarling

Subskrypcja portalu eDarling może być wykupiona w pakietach na 3, 6 i 12 miesięcy. Dla 3 miesięcy cena za miesięczne użytkowanie wynosi 74,90 złotych (cena całkowita to 224,70 złotych). W przypadku subskrypcji na 6 miesięcy zapłacić trzeba za miesiąc 49,90 złotych (cena całkowita to 299,40), zaś w przypadku rocznej opłaty koszt miesięczny to 29,90 złotych (cena całkowita – 358,80 złotych).

Bezpieczeństwo korzystania z portalu

Platforma eDarling kładzie nacisk na maksymalne bezpieczeństwo każdego użytkownika. Oprócz gruntownego sprawdzania algorytmicznego każdej rejestracji przeprowadzana jest również indywidualna kontrola każdego profilu. Można też zgłosić każdą wątpliwość lub obawę, a natychmiast zostanie ona zweryfikowana. W eDarling nie toleruje się żadnych oszustw, dzięki czemu nikt nie jest tu narażony na nieprzyjemności i można skupić się na poszukiwaniu właściwej relacji. To duża przewaga tej platformy nad innymi przestrzeniami randkowymi.

Jak usunąć konto na eDarling?

W eDarling do regulowania członkostwa w społeczności służy zakładka „moje konto”. Można tam poprawiać swoje dane osobowe. Przewijając ją aż do dołu strony bardzo łatwo odnaleźć link służący do usunięcia konta. Platforma eDarling standardowo zadaje pytanie o powód usunięcia konta (wyświetla się lista powodów do wyboru), należy też potwierdzić swój e-mail i hasło. Dzięki tym procedurom usunięcie konta przebiega całkowicie bezpiecznie dla każdego.

Jak zrezygnować z eDarling?

Rezygnacja z członkostwa w eDarling to łatwa sprawa. Wystarczy klikną w link usuwający konto. Proces ten nie wymaga żadnych specjalnych operacji. Przywrócenie konta to po prostu ponowna rejestracja w portalu. Zawsze więc można tu wrócić. Podstawowym atutem eDarling jest dobre narzędzie psychologicznego dopasowywania partnerów na podstawie ich cech deklarowanych w kwestionariuszu osobowości i ankiecie randkowania, więc – o ile są one wypełnione uczciwie – można liczyć na sukces. Ponieważ portal jest płatny, a wykupienie konta Premium zwielokrotnia pakiet usług kojarzenia partnerów nie zdarzają się tu niestosowne żarty i inne, przykre dla poszukujących partnera na serio, niespodzianki ze strony nieuczciwych kandydatów do związku.

eDarling – opinie i ocena

Poniżej przedstawiamy podsumowanie wad i zalet portalu randkowego eDarling, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was, aby pomóc Wam w decyzji.

Ocena redakcji

Skuteczny test osobowości
Przyjazny interfejs strony oraz aplikacji
Wykształceni oraz ustatkowani single
Nowoczesna aplikacja na iOS oraz Androida

Minimalny czas subsksrypcji do wykupienia do 3 miesiące
Użytkownicy bez konta premium nie widzą zdjęć 

Ocena redakcji

Przeczytaj porady na naszym blogu

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Tworzenie jakiejkolwiek relacji z drugim człowiekiem wymaga naszej otwartości oraz szczerości. Są jednak takie relacje, w których początkowo nie czujemy się pewnie i nie potrafimy wprost powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Na szczęście obecnie staje się to o wiele...

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Poznawanie drugiej połówki zawsze jest stresujące i jednocześnie wspaniałe. Czasami szukamy osób o takiej samej narodowości, jak my, a innym razem chcielibyśmy stworzyć związek z kimś z innego kraju. W Polsce coraz popularniejsze stają się relacje pomiędzy Polakami, a...

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Pierwsze spotkanie z rodzicami ukochanej bywa stresujące. To moment, w którym oboje czujecie się siebie pewni, więc zamierzacie powoli poznawać swoje rodziny. Choć to ze swoją partnerką żyjesz, to dobrze wiesz, że przychylność teściów jest ważna. To istotne...