Ocena redakcji

Twoo – opinie o portalu, czym jest?

Gdy jedni decydują się na korzystanie z mniejszych portali, inni celują w narzędzia globalne. Portal randkowy Twoo zdecydowanie należy do portali tej drugiej kategorii. Zorientowany na tworzenie stałych relacji, jest wykorzystywany przez Polaków już od 10 lat! Tak, już w 2011 roku pierwsi użytkownicy zakładali konta i korzystali z niego, szukając swojej drugiej połówki.

Portal randkowy Twoo

Portal randkowy Twoo jest portalem ogólnoświatowym. Oznacza to, że możemy poznać osoby różnych narodowości i nie zamykamy się na poszukiwania tylko w naszym kraju. To dobra wiadomość dla tych, którzy często podróżują lub są właśnie w trasie i chcieliby kogoś poznać. Ogromną zaletą portalu Twoo jest również posiadanie własnej aplikacji mobilnej. Co istotne, jest ona dostosowana nie tylko do Androida, ale i do iOS. Wiele osób ceni go sobie także za prosty i intuicyjny interfejs.

Rejestracja w portalu randkowym Twoo

I tutaj nie ma żadnego zaskoczenia. Aby móc korzystać z portalu należy założyć na nim konto. By móc to zrobić, potrzebujemy posiadać własną skrzynkę mailową. Warto założyć oddzielną, którą będziemy wykorzystywać tylko do tych celów. Możemy również skorzystać z opcji dołączenia do Twoo za pomocą naszego konta na Facebook’u’, jest to jednak ryzykowna decyzja. Wybierając tę drogę zgadzamy się na to, by portal randkowy wysyłał powiadomienia do naszych znajomych odnośnie naszych działań na Twoo. Możemy spodziewać się różnych reakcji, a i nasza prywatność zostanie narażona na szwank. Nie warto więc ryzykować. Najlepiej zarejestrować się za pomocą nowo utworzonej skrzynki mailowej.
By założyć konto, należy wypełnić podstawowe informacje dotyczące swoich danych osobowych, adresu mailowego czy preferencji. Następnie otrzymamy maila z linkiem aktywacyjnym, w który musimy kliknąć. Od tego momentu stajemy się zalogowanymi i aktywnymi użytkownikami i możemy korzystać z konta w zakresie jego darmowych funkcji.

Pierwsze kroki w Twoo

Gdy już zalogujemy się po raz pierwszy, musimy uzupełnić resztę danych na swój temat. To również moment na dodanie swojego zdjęcia profilowego. Możemy załadować go z dysku lub ze swoich kont na social mediach. Oczywiście możemy pominąć ten krok, lecz nie warto. Inni użytkownicy zaczną traktować nas jak bota i mogą nie chcieć wchodzić z nami w interakcje. Brak zdjęcia profilowego zmniejszy również szanse na poznanie kogoś. Nie widząc naszej twarzy inni użytkownicy raczej nie będą chcieli z nami rozmawiać i zamiast fajnego profilu uzyskamy beznadziejne rezultaty…
Twoo jest uznawane za tradycyjny portal randkowy. Możemy na nim znaleźć przyjaźń, miłość lub szansę na chwilowy romans. Niezależnie od tego, kogo szukamy, warto postawić na standardowe zdjęcie. Jeśli już po zalogowaniu zaczniemy szokować, i tu nasze szanse rażąco spadną.

Portal randkowy Twoo a konto Premium

Jako aktywni użytkownicy możemy korzystać z konta darmowego lub przełączyć się na opcję Premium. Co ciekawe, Twoo nie postępuje jak wiele innych portali randkowych, gdzie konto darmowe oznacza brak jakichkolwiek możliwości. Tutaj bez wykupienia opcji Premium możemy prowadzić trzy rozmowy z różnymi osobami. Przy próbie nawiązania czwartego kontaktu zostanie ona zablokowana. To dość liberalna opcja, która dla jednych będzie zupełnie wystarczająca. Inni natomiast, złaknieni kontaktu i wolności zdecydują się na opcje płatne.
Wykupując pakiet Premium możemy zdecydować się na płatność raz w miesiącu, raz na kwartał lub raz na pół roku. Posiadając konto płatne nie mamy limitu rozmów i możemy brać udział w różnych grach. Jednak i tutaj nie jest zbyt kolorowo, ponieważ do udziału w grze potrzebujemy kredytów, które również są płatne!

Ceny, których możemy spodziewać się na koncie Premium:

  • 43 zł za miesiąc Premium
  • 109,99 zł za trzy miesiące Premium
  • 179,99 zł za pół roku Premium
  • 37 zł za 5 kredytów
  • 67 zł za 10 kredytów

Funkcje na portalu Twoo

Jako zalogowani użytkownicy możemy korzystać z różnych funkcji, znanych nam również z innych portali randkowych. Oczywiście podstawową i najczęściej wykorzystywaną opcją jest czatowanie z użytkownikami z całego świata. Rozmawiamy, poznając się i szukając potencjalnego partnera. Serwis korzysta również z naszej lokalizacji, sugerując osoby znajdujące się w naszej okolicy. Dzięki temu zwiększamy swoje szanse na spotkanie na żywo oraz ewentualne budowanie relacji.

Jeśli nie mamy odwagi zagadać, możemy wysłać innej osobie uśmiech. To sygnał, że jesteśmy nią zainteresowani i teraz czekamy na ruch z jej strony. Możemy również skorzystać z wielu filtrów, które mają za zadanie ułatwić nam znalezienie osoby o konkretnych cechach. Otrzymujemy również dostęp do licznych porad dotyczących tworzenia związków i randkowania.

Portal randkowy Twoo – opinie

Portal randkowy Twoo działa w Polsce już od dziesięciu lat, dzięki czemu zaskarbił sobie zaufanie wielu użytkowników. Widząc jego popularność nowe osoby nie boją się zakładać konta oraz próbować swojego szczęścia. Ogromnym atutem strony jest jej intuicyjny interfejs oraz liczne funkcje. Możemy od razu nawiązać kontakt lub wysłać sygnał, że jesteśmy zainteresowani. Na plus działają również możliwości osób, które nie posiadają konta Premium. Nawet użytkownicy korzystający z wersji darmowej mają szansę na znalezienie swojej miłości. Nie ma tutaj dyskryminacji, są jedynie limity.

Sporo użytkowników docenia możliwość nawiązywania kontaktów nie tylko z Polakami, ale i z osobami z całego świata. Jest to pomocne w podróży, gdy serwis korzysta z naszej lokalizacji i podpowiada, do kogo warto się odezwać. Poszukujący miłości doceniają również, że to portal zorientowany na budowanie trwałych relacji. Osoby marzące o krótkotrwałym romansie będą miały tu trudniej.

Niektórzy znajdują jednak wady. Podstawowym minusem portalu randkowego są dość wysokie koszty konta Premium. Ponadto wielu osobom nie podoba się, że do udziału w grze trzeba dokupić dodatkowe kredyty, które również nie należą do najtańszych. Pamiętajmy jednak, że nikt nie zmusza nas do udziału w nich. Niemniej jednak portal stwarza możliwość poznania miłości swojego życia.

Ocena redakcji

Ocena redakcji

Przeczytaj porady na naszym blogu

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Tworzenie jakiejkolwiek relacji z drugim człowiekiem wymaga naszej otwartości oraz szczerości. Są jednak takie relacje, w których początkowo nie czujemy się pewnie i nie potrafimy wprost powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Na szczęście obecnie staje się to o wiele...

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Poznawanie drugiej połówki zawsze jest stresujące i jednocześnie wspaniałe. Czasami szukamy osób o takiej samej narodowości, jak my, a innym razem chcielibyśmy stworzyć związek z kimś z innego kraju. W Polsce coraz popularniejsze stają się relacje pomiędzy Polakami, a...

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Pierwsze spotkanie z rodzicami ukochanej bywa stresujące. To moment, w którym oboje czujecie się siebie pewni, więc zamierzacie powoli poznawać swoje rodziny. Choć to ze swoją partnerką żyjesz, to dobrze wiesz, że przychylność teściów jest ważna. To istotne...