Ocena redakcji

Erodate – recenzja portalu randkowego

Erodate to jeden z najbezpieczniejszych i najpopularniejszych portali randkowych w Polsce. Każdego dnia na stronie rejestrują się setki nowych użytkowników, dlatego znalezienie miłości życia lub osoby poszukującej intymnych doznań staje się na wyciągnięcie ręki. To portal stworzony z myślą o osobach, dla których nie ma tematu tabu, a dobre pożycie stanowi ważny element życia. Jesteś samotny/a? Potrzebujesz zmian w życiu, a także erotycznych uniesień? To portal dla Ciebie! Poznaj Erodate-portal randkowy!

Miejsce 1
Wybór użytkowników
image
Snap Date - DARMOWA ALTERNATYWA dla tego portalu
Liczba ocen: 5312 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z limitowanej na ostatnio najpopularniejszym portalu w Polsce!
9.9

Ocena

Dlaczego Erodate?

Erodate to idealny portal dla ludzi poszukujących przygód na jedną noc. Serwis funkcjonuje na rynku od 2007 roku, a więc można przyznać, iż jego obecność na dobre zagościła się w kraju. Na stronie odszukać można ogłoszenia zarówno osób z Polski, jak i tych zamieszkujących za jej granicami. Obecnie portal ma ponad 230 tysięcy zarejestrowanych użytkowników i staje się najbardziej rozpoznawalnym portalem zrzeszającym ludzi na randki bez zobowiązań. Erodate zrzesza osoby poszukujące łóżkowych wrażeń. To doskonała propozycja dla osób rozczarowanych swoim życiem erotycznym, a także dla tych, którzy chcieliby je nieco ubarwić.

→ Przeczytaj także: Ranking portali randkowych 2024 w Polsce!

Nieważne czy jesteś mężczyzną, czy kobietą. Jeżeli lubisz cielesne doznania, na tym portalu znajdziesz coś dla siebie. Oczywiście stopień i wszelkie granice spotkania można uzgodnić w wiadomościach prywatnych, aby uniknąć nieporozumień. Można także dodawać zdjęcia, co z pewnością przyczyni się do wzrostu zgłoszeń. Dlaczego Erodate? Przede wszystkim dlatego, że portal ten skrupulatnie weryfikuje osoby logujące się na portalu. Osoby zgłaszane oraz wzbudzające wątpliwości wśród pracowników portalu są natychmiast blokowani. Nie ma mowy o logowaniu się niebezpiecznych osób oraz dewiantów.

Erodate, Ero date, erodata, erodat – czy to ten sam portal?

Portal wyszukiwany pod różnymi hasłami, w tym ero date, erodata, erodat, ale uspokajamy, to jeden i ten sam świetny portal randkowy. Różnice wynikają z nazwy w języku angielskim.

Jak korzystać z Erodate?

Aby korzystać z Erodate wystarczy założyć darmowe konto. Administracja Erodate zastrzega jednak, że wszelkie wątpliwe profile podejrzanych osób są natychmiast blokowane. Oznacza to, że Erodate staje się portalem bezpiecznym. Celem strony jest zrzeszanie osób pragnących spełniać swoje erotyczne fantazje. Tysiące zalogowanych użytkowników po otrzymaniu wiadomości mogą odpowiedzieć na zgłoszenie lub też nie. Jeżeli dwójka osób przypadnie sobie do gustu, może umówić się w realnym życiu w celu przeżycia cielesnych doznań. Tutaj liczy się przede wszystkim dobra zabawa, a także szczerość zalogowanych osób. Dzięki nim portal prężnie się rozwija. Randki bez zobowiązań na Erodate to propozycja dla osób o różnych wieku i o różnych oczekiwaniach. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Erodate-portal randkowy zaprasza zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Nie ma żadnych ograniczeń co do płci.

Rejestracja w Erodate

Jak wygląda rejestracja w Erodate? Przede wszystkim założenie konta jest całkowicie darmowe, jednak wiąże się to ze zmniejszeniem dostępu do większości funkcji. Wśród ograniczeń znajdują się na przykład ograniczenia informacji dotyczące danych osób. Aby w pełni korzystać z usług portalu oraz w celu wyszukiwania osób spełniających w pełni nasze oczekiwania, warto wykupić kontro PREMIUM, którego miesięczny koszt wynosi 39 zł. Płatności można dokonać zarówno poprzez SMS, jak i przelew bankowy i kartę kredytową. W tym miejscu warto podkreślić, że portal nie przechowuje naszych danych osobowych, a więc usunięcie konta wiążę się z usunięciem wszelkich danych.

W ofercie Erodate znaleźć można także usługę konta VIP. Pakiet ten to nic innego jak rozszerzenie pakietu PREMIUM. Nie zastępuje jednak tego pakietu w żaden sposób. Tak więc konto PREMIUM zalecane jest dla osób pragnących maksymalny pakiet usług, natomiast pakiet VIP, dla osób, którym zależy na maksymalnej anonimowości. Pakiet ten umożliwia anonimowe surfowanie, a więc pełne bezpieczeństwo.

Dla kogo jest Erodate portal randkowy?

Erodate-portal randkowy przeznaczony jest dla mężczyzn, dla kobiet oraz dla par, które chcą ubarwić swoje życie łóżkowe. Konto założyć mogą osoby bez względu na płeć, a także preferencje. Założenie konta nie wymaga wypełniania absolutnie żadnych ankiet psychologicznych ani innych kwestionariuszy. Każdego użytkownika strony czeka rozbudowana strona i wyszukiwarka pozwalająca na filtrowanie wyników w celu zaoszczędzenia czasu. Osoby, które nie chcą pokazywać swoich zdjęć innym użytkownikom, mogą zdecydować się na dodanie ,,sekretnego zdjęcia”. Oznacza to, iż zdjęcie będzie wyświetlało się wyłącznie tym osobom, które uzyskają do niego dostęp.

Polecamy również: Portal randkowy Flirt – randki online dla każdego!

W celu odblokowania dostępu do zdjęć innych osób można wykorzystać wirtualne kredyty, czyli wpłaty dokonywane na swoje konto za pomocą różnych metod płatności. Ero date to portal dla osób, które potrafią się dobrze bawić i chciałyby zmienić jakość swojego życia intymnego, poszukując przygód z dopiero poznanymi osobami. Oczywiście jest to strona dla ludzi otwartych i pozbawionych kompleksów.

Czy Ero date jest bezpieczne?

Bardzo często osoby zastanawiające się nad rejestracją na takim portalu zastanawiają się, czy dyskretne randki z poznanymi osobami przez internet są bezpieczne. Korzystanie z miłości przez internet nigdy nie było tak proste! Erodate weryfikuje poprawność kont. Oprócz tego umożliwia na podejmowanie samodzielnych wyborów, a także na wymianę prywatnych wiadomości z osobami zarejestrowanymi na stronie. Dzięki ero date tysiące ludzi poznało już miłość swojego życia, a także doskonałego partnera łóżkowego, dzięki czemu takie spotkania nigdy nie były aż tak przyjemne! To niezapomniane doświadczenia, a także fantastyczna, rozpalająca zmysły przygoda życia!

Kogo można znaleźć na Erodate?

Jak już wspominaliśmy, Erodate – portal randkowy to miejsce zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Na stronie znaleźć można ogłoszenia singli, osób pozostających w związkach, a także par, które chciałby poprawić jakość swojego życia łóżkowego, dodając mu nieco rumieńców. Oczywiście na portalu znaleźć można osoby o różnych preferencjach oraz orientacji. Oznacza to, że jest to portal dla każdego! Świadczy o tym, chociażby ogromna suma zalogowanych użytkowników, pośród których znajdziemy blondynów, brunetów, osoby młode oraz dojrzałe. Jesteś osobą młodą, ale chciałbyś/chciałabyś przeżyć gorące chwilę z osobą starszą? Marzysz o trójkącie? To strona dla Ciebie!

Opłaty i konto premium w Erodate

W celu poszerzenia usług swojego konta, wystarczy wykupić konto PREMIUM za 39 zł miesięcznie lub też poszerzyć usługę o kontro VIP, która zapewnia pełną prywatność i anonimowość! To doskonałe rozwiązanie dla osób, które ze względów prywatnych lub zawodowych chciałyby zachować pełną anonimowość.

Opinie o Erodate

O bezpieczeństwie, a także świadczeniu najwyższej jakości usług przez Erodate świadczy liczba zarejestrowanych użytkowników. Obecnie jest ich ponad 230 tysięcy, a liczba ta stale wzrasta. Przeszukując w sieci opinie o Ero date można zapoznać się z historiami użytkowników, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami, a także zdradzają, jak wyglądały spotkania z ludźmi poznanymi na stronie! Warto więc się z nimi zapoznać i od razu założyć kontro na niezobowiązującą randkę z nieznaną osobą!

Ocena redakcji

Ocena redakcji

Przeczytaj porady na naszym blogu

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Tworzenie jakiejkolwiek relacji z drugim człowiekiem wymaga naszej otwartości oraz szczerości. Są jednak takie relacje, w których początkowo nie czujemy się pewnie i nie potrafimy wprost powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Na szczęście obecnie staje się to o wiele...

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Poznawanie drugiej połówki zawsze jest stresujące i jednocześnie wspaniałe. Czasami szukamy osób o takiej samej narodowości, jak my, a innym razem chcielibyśmy stworzyć związek z kimś z innego kraju. W Polsce coraz popularniejsze stają się relacje pomiędzy Polakami, a...

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Pierwsze spotkanie z rodzicami ukochanej bywa stresujące. To moment, w którym oboje czujecie się siebie pewni, więc zamierzacie powoli poznawać swoje rodziny. Choć to ze swoją partnerką żyjesz, to dobrze wiesz, że przychylność teściów jest ważna. To istotne...