Dla niektórych mężczyzn poznawanie i spotykanie się z kobietami może być trudne. Podczas gdy niektórym ludziom łatwo jest podejść do kobiety i rozpocząć rozmowę, nie jest to takie łatwe dla bardzo dużej części facetów. Na szczęście Internet daje każdemu szansę na poznanie się z kobietą swoich marzeń. Coś co kiedyś było tematem tabu (randki online) dziś uważane jest za całkowicie normalne, niemal tak samo jak spotkania w barach, restauracjach, czy jakimkolwiek innym miejscu. Poznajmy więc sposoby jak poderwać dziewczynę przez Internet.

Miejsce 1
Promocja
image
Snap Date - promocja jeszcze przez 19 minut
Liczba ocen: 5312 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z limitowanej okazji na darmowe konto na Snap Date
9.9

Ocena

Krok 1 – stworzenie odpowiedniego profilu

Dodaj zdjęcia do swoich profili online. Jedną z pierwszych rzeczy, na które patrzą kobiety podczas oceniania potencjalnych partnerów w przypadku poznawania ich przez Internet jest album ze zdjęciami. Większość kobiet uważa mężczyzn, których poznają w Internecie bez zdjęć, za trochę dziwnych i słusznie. Nawet jeśli nie uważasz, że jesteś najbardziej atrakcyjną osobą, znajdź co najmniej jedno lub dwa zdjęcia, którymi możesz się podzielić z innymi. Ludzie lubią wiedzieć, z kim się komunikują. Poza tym, bardzo często bywa tak, że sami zaniżamy ocenę swoich zdjęć. Oznacza to, że pomimo tego, że sam uważasz, że twoje zdjęcie nie przyciągnie uwagi zbyt wielu kobiet, w rzeczywistości może być całkiem inaczej.

→ Dowiedz się jak zrobić i wybrać dobre zdjęcie na portal randkowy?

Mężczyźni często nie przyciągają uwagi kobiet, ponieważ ich profil randkowy jest zbyt nudny. Pamiętaj, że szukając kogoś na portalu randkowym rywalizujesz z setkami innych osób, dlatego musisz się wyróżnić. Ważna jest przy tym również dobra zabawa. Nie możesz jednak napaść o sobie wszystkiego, ponieważ musisz sprawiać wrażenie intrygującego tak by inni chcieli cię poznać. Kolejna uwaga to nie wymienianie niczego na temat twojej byłej dziewczyny lub poprzedniego związku. Lepiej pominąć ten temat również na początku konwersacji, ponieważ raczej mało kto chciałby rozpocząć znajomość z osobą, która ma niemal napisane na czole „Właśnie wyszedłem ze złego związku i szukam nowej miłości”. Sprawianie wrażenia zdesperowanego nigdy nie zaprowadzi cię daleko w relacjach z kobietami, a już szczególnie w przypadku rozmowy online.

→ Poznaj nasze pomysły na to jak zacząć rozmowę na portalu randkowym? Jak zagadać na Tinderze?

Naucz się rozmawiać i informować o swoich hobby w ekscytujący sposób. Po raz kolejny nie chcesz po prostu wymieniać faktów. Kobiety nie chcą czytać długiej biografii na twojej stronie oraz podczas rozmowy. Wspomnij jedynie o rzeczach, które naprawdę Cię interesują i pasjonują. Pamiętaj jednak, aby mówić krótko, ponieważ kobiety mają naprawdę krótką uwagę. Zasadniczo nie powinieneś mieć w swoim profilu randkowym niczego, co brzmiałoby jako zbyt poważne lub nudne.

Krok 2 – szukanie partnera do konwersacji

Miej otwarte opcje. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych randek, trudno jest poznać ludzi, jeśli mamy bardzo wąski pogląd na to, kto jest do zaakceptowania. Staraj się być otwarty na rozmowy z różnymi ludźmi. Nigdy nie wiesz, kogo spotkasz po drodze, a ludzie, o których nigdy nie pomyślałeś, mogą być świetnymi partnerami. Nie oznacza to jednak, że trzeba być natarczywym i skupiać się na wszystkich osobach, które korzystają z portalu. Aby wiedzieć jak podrywać w Internecie, potrzebujesz być otwartą osobą, ale w tym samym czasie znać swoją wartość oraz trzymać się swojego gustu. Jeżeli przeglądając profile ktoś kompletnie ci się nie spodoba, nie warto stosować zasady otwartości, nawet jeżeli w rzeczywistości dana osoba mogłaby okazać się atrakcyjnym partnerem.

Krok 3 – rozpoczęcie rozmowy

Rozpocznij rozmowę. Nie bój się być pierwszą osobą, która wyśle wiadomość i powie „cześć”. Jedną z najlepszych rzeczy w wybieraniu kobiet przez Internet w przeciwieństwie do bardziej tradycyjnych miejsc w prawdziwej przestrzeni jest to, że nie ma się czego obawiać. Gdy rozmawiasz z kobietą przez Internet, ona nie wie, czy obecna chwila jest la ciebie stresująca czy nie. Podryw przez Internet jest również o wiele prostsze, ponieważ masz wystarczająco czasu, aby dokładnie przemyśleć każde słowo, którego używasz w konwersacji. Dzięki temu możesz sprawić wrażenie osoby znacznie bardziej pewnej siebie. Nie warto jednak kłamać. Jeżeli twoim celem jest poznanie danej kobiety w rzeczywistości to warto dzielić się jedynie prawdziwymi informacjami. W innym przypadku kłamstwa mogą wyjść na jaw w najmniej oczekiwanym i odpowiednim momencie. Jeśli chcesz wiedzieć jak podrywać na portalach randkowych to musisz nauczyć się tego, że kłamstwa się sprawdzają jedynie do pewnego momentu.

Nigdy nie zaczynaj od samego „cześć”, albo „co tam?”. Dziewczyny na najpopularniejszych portalach randkowych otrzymują setki takich wiadomości dziennie.

Krok 4 – prowadzenie konwersacji

Bądź szczery i otwarty i oczekuj tego samego. Kiedy próbujesz poderwać kobiety w Internecie, pamiętaj, że ludzie nie zawsze są tacy, za kogo się podają. Sieć jest bez twarzy; możesz nawet powiedzieć kobiecie, że jesteś np. astronautą, a ona nie będzie mogła poznać prawdy. Jeśli jednak chcesz zbudować znaczący związek, powiedz prawdę o tym, kim jesteś i czego chcesz. Podobnie, gdy coś wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, rozważ fakt, że to co pisze kobieta również może być zmyślone. Nie oznacza to jednak, że nie warto ufać ludziom poznanym w Internecie. Większość osób, które znajdują się na portalach randkowych ma takie same, bądź bardzo podobne cele w przebywaniu tam co ty, dlatego nie stresuj się dodatkowo i po prostu staraj się poznawać interesujących ludzi. Kto wie może to właśnie tam znajdziesz miłość swojego życia.

Jeżeli zawsze zastanawiałeś się jak zdobywać kobiety przez Internet to teraz już doskonale wiesz, jak stworzyć swój profil oraz rozpocząć konwersację z kobietą. Następnymi krokami jest prowadzenie inteligentnej wymiany wiadomości oraz doprowadzenie do wspólnego spotkania. Nawet jeżeli konwersacje z kilkoma osobami nie powiodą się, przynajmniej będziesz już wiedział, jak podrywać w Internecie.