Każdy chce kochać i być kochany, jednak nie tak łatwo znaleźć miłość swojego życia. Współcześnie coraz trudniej jest zbudować szczere i trwałe relacje. Wciąż jesteśmy zabiegani, zapracowani, oddaleni od siebie. Na szczęście z pomocą przychodzą nam nowoczesne narzędzia, którymi są aplikacje randkowe. Wśród najbardziej popularnych możemy wymienić Tinder oraz Badoo. Z której platformy internetowej korzystamy najczęściej i którą z nich wybrać? Tinder czy Badoo?

Miejsce 1
Wybór użytkowników
image
Snap Date - DARMOWA ALTERNATYWA dla tego portalu
Liczba ocen: 5312 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z limitowanej na ostatnio najpopularniejszym portalu w Polsce!
9.9

Ocena

Tinder czy Badoo?

Każdy z tych portali to dobry sposób na poznanie drugiej osoby i nawiązanie relacji, która może okazać się tą najważniejszą. Wszystko zależy od tego, jakie mamy potrzeby i czego tak naprawdę szukamy. Działanie Tindera daje szansę na wiele spotkań. Jednocześnie Badoo stwarza większe możliwości w przypadku tematów do pierwszych rozmów.

Jeśli dzielimy się w Internecie jakąś pasją, to lepiej zarejestrować się na Badoo. Przyciągniemy osoby o podobnych zainteresowaniach i znajdziemy wspólne tematy. I kto wie, w jakim kierunku później to zawędruje… Na tym portalu randkowym bardzo szybko możemy poznać osobę, która także pasjonuje się określonym zajęciem. Dzięki temu jeszcze bardziej możemy rozwinąć skrzydła, połączyć siły i stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, co pomoże nam spełnić najskrytsze marzenia. Szeroki zasięg daje szanse na zdobycie cennych doświadczeń, których nikt nam nie odbierze. Dlatego też warto się zdecydować. Podjęcie decyzji może przynieść nam niesamowitą przygodę, która zmieni to, co dotychczas było ukryte głęboko w naszym sercu.

Jak działa Tinder?

Opinie o Tinderze są różne i wciąż się zmieniają. Warto jednak podkreślić, że mimo odmiennego podejścia użytkowników zasady aplikacji randkowej praktycznie nie ulegają zmianie już od jej założenia w 2012 roku. Podstawą jej funkcjonowania jest ułatwienie kontaktów pomiędzy osobami zainteresowanymi bliższą relacją. Takie podejście przywędrowało do Polski z Zachodu. Postęp technologiczny i pojawienie się smartfonów znacząco ułatwiają nawiązywanie kontaktów, w tym erotycznych.

Komponentem, na który powinniśmy zwrócić uwagę jest dwadzieścia wersji językowych oraz dziesięć milionów zarejestrowanych użytkowników. Trzeba przyznać, że brzmi to profesjonalnie!

→ Przeczytaj również Jak działa Tinder? Czy warto się rejestrować?

Warto również zauważyć, że Tinder nie jest skomplikowany w obsłudze, a założenie konta na portalu jest bajecznie proste. W tym celu pobieramy aplikację, logujemy się na Facebook’u, wyrażamy zgodę na dostęp usług lokalnych i zostajemy przenoszeni na nasze konto na Tinderze. Następnie wrzucamy interesujące zdjęcia i tworzymy ciekawy opis profilu. Pamiętamy przy tym, aby zachowywać się naturalnie i nikogo nie udawać. Później ustawiamy jeszcze swoje preferencje dotyczące partnera lub partnerki: lokalizację, wiek czy płeć. Im więcej informacji uzupełnimy, tym łatwiej będzie nas dopasować do innych użytkowników.

Samo funkcjonowanie aplikacji opiera się na przeglądaniu zdjęć innych ludzi. Gdy jesteśmy zainteresowani, oznaczamy konkretną osobę serduszkiem. Jeśli zainteresowanie zostanie odwzajemnione, możemy nawiązać kontakt poprzez podjęcie rozmowy na czacie.

Jak działa Badoo?

Wśród portali randkowych większym zainteresowaniem cieszy się jednak Badoo. Posiada korzystniejsze opinie niż Tinder. Warto dodać, że Badoo to nie tylko portal randkowy. Możemy potraktować go jako zwykłe konto w mediach społecznościowych, na którym będziemy dzielić się swoimi pasjami. W tym przypadku także możemy ustawić swoje preferencje dotyczące wieku, płci czy lokalizacji. Istnieje również możliwość wyboru danej osoby poprzez zastosowanie funkcji „Chybił trafił”, która cieszy się sporą popularnością.

Jeśli zdecydujemy się na wersję bezpłatną, będziemy mogli rozmawiać tylko z pięcioma osobami. Możemy również wybrać opcję płatną. Warto również dodać, że Badoo jako pierwszy zainicjował opcję wielorozmowy, która później została przeniesiona też na inne kanały.

Zastanawiasz się między Tinderem a Badoo? Mamy lepszą propozycję! Zarejestruj się już teraz na jednym z najpopularniejszych portali w Polsce – Erodate!

Korzystanie z portali randkowych dostępnych w sieci stwarza szansę na poznanie nowych, ciekawych osób. To rozwiązania, z których warto korzystać! Świat nieustannie się zmienia i ulega modyfikacjom. Są jednak takie sprawy, w których jesteśmy niezmienni. Jedną z nich jest pragnienie rozmowy i potrzeba bliskości. Dążenie do miłości jest wpisane w ludzką naturę. Nie oznacza to jednak, że musimy pędzić utartymi ścieżkami. Możemy skorzystać z nowoczesnych narzędzi, które wiele nam ułatwią i pozwolą dopasować się pod względem preferencji, charakteru czy pasji. Portale randkowe możemy również potraktować jako rozwiązanie, które pomoże w szybkim poznaniu kogoś i zrealizowaniu naszych fantazji. Kto wie, może właśnie ktoś już czeka na wiadomość od Ciebie…