Każdy człowiek pragnie miłości, takiej prawdziwej do końca życia. We współczesnym zabieganym świecie nie łatwo jest zdobyć bratnią duszę. Wynika to bardzo często z tego, że w zabieganiu nie dostrzegamy kwestii istotnych, ludzi, którzy obok nas są bądź zawsze byli. Wspierali nas w każdym problemie, patrzyli na nas ukradkiem, dawali znaki, pokazywali zainteresowanie. Często zdarza się, że zdajemy sobie z tego sprawę, gdy jest już za późno. Wówczas imamy się różnych sposobów na poznanie interesującej osoby, która będzie z nami dzielić świat.

Bardzo popularnym współcześnie sposobem jest zarejestrowanie się na jakimś popularnym portalu randkowym. Dzięki temu zyskujemy szansę na nowe ciekawe znajomości. Nigdy nie wiadomo, może wśród osób zarejestrowanych będzie ta wyjątkowa kobieta, czy mężczyzna, który zmieni naszą rzeczywistość w cudowną bajkę, z której nie będziemy chcieli się obudzić. Co więcej, może los wybierze właśnie taki sposób na połączenie przeznaczonych sobie ludzi. Jednakże, żeby do tego doszło, musimy stworzyć interesujący profil, który przyciągnie potencjalnych kandydatów. Dużym problemem, który się wówczas pojawia, jest opisanie siebie na portalu randkowym? Jak to zrobić? Jakich użyć słów, żeby ciekawe osoby chciały z nami nawiązać znajomość?

Miejsce 1
Promocja
image
Snap Date - promocja jeszcze przez 19 minut
Liczba ocen: 5312 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z limitowanej okazji na darmowe konto na Snap Date
9.9

Ocena

Dlaczego warto zamieścić opis o sobie na portalu randkowym?

Jest to niezbędne! Bez tego praktycznie nie mamy szans na poznanie osoby godnej uwagi. Co więcej, jest to Twoja wizytówka, istotne źródło informacji o Tobie. Jest to także bardzo często cenny bodziec skłaniający do napisania pierwszej wiadomości. Jak opisać siebie na portalu randkowym? Poniżej zamieszczamy cenne wskazówki oraz rady, które pomogą stworzyć idealny profil na portalu randkowym.

→ Poznaj skuteczne metody i dowiedz się jak poderwać dziewczynę przez internet dzięki naszemu poradnikowi!

Jak opisać siebie na portalu randkowym?

Przygotowując opis swojej osoby na portalu randkowym, musimy zadbać o to, żeby stworzyć atrakcyjny wizerunek. Pamiętajmy o tym, żeby przede wszystkim zachęcał on do bliższego poznania. Jednakże nie odkrywajmy wszystkiego od razu. Zostawmy miejsce na tajemniczość. Oczywiście w tym przypadku opisujemy siebie z jak najlepszej strony. Warto także delikatnie określić swoje oczekiwania w stosunku do osoby, którą chcemy poznać.

→ Poznaj najlepsze portale randkowe dla seniorów w Polsce w 2024 roku!

Opisując siebie starajmy się wzbudzać emocje

Gdy pragniemy stworzyć interesujący profil na portalu randkowym powinniśmy starać się jak najwięcej powiedzieć o sobie. Jednakże nie oznacza to opowiedzenia historii swojego życia. Co to, to nie! Chodzi o to, żeby w opisie wykorzystać, jak największą ilość słów, Nie odkrywajmy wszystkiego! Powiedzmy tylko to, co możemy nowo poznanej osobie.

Słowo pisane powinno praktycznie być środkiem wyrazu artystycznego, które maluje naszą osobę. Warto pisać o światopoglądach, spojrzeniu na świat i otaczającą rzeczywistość. Możemy wskazać, że jesteśmy odważni i nie boimy się trudności, z którymi staramy się skutecznie radzić każdego dnia.

→ Zobacz nasz Ranking Portali Randkowych 2024!

Istotne jest także to, żeby nie zamieszczać informacji o sobie tworzących zbitek tekstu. Takie podejście nikogo do niczego nie zachęci. Lepiej zastosować zabieg w postaci interesującego żartu, który skutecznie rozśmieszy czytającą osobę i sprawi, że będzie chciała więcej!

Jakie jeszcze porady warto zastosować? Pamiętajmy o tym, żeby unikać wszelkich schematów i szablonów. Takie podejście da się wyczuć na pierwszy rzut oka. Najważniejsze są niebanalne, a ponadto intrygujące stwierdzenia.

Jakie informacje należy podawać?

Co mamy o sobie pisać? Umieszczajmy dane dotyczące tego, w czym jesteśmy dobrzy, co nam najlepiej wychodzi. Ważne jest wskazanie na cechy, które doceniane są przez inne osoby. Nie zapominajmy także o naszych zainteresowaniach. Bez wątpienia trzeba wskazać na pasje, które mamy, hobby, a także wszelki inne informacje, które mogą zainteresować potencjalnego kandydata na naszego partnera, czy partnerkę.

Ważne są również wartości, które respektujemy w życiu. Możemy także wspomnieć o tym, jakie decyzje oraz postawy determinują Twoje życie.

Czego nie należy umieszczać w swoim opisie na portalu randkowym?

Przede wszystkim nie powinniśmy przynudzać i za bardzo się rozpisywać. Najlepiej poprzestać na formie skrótowej. Pamiętajmy także o tym, żeby unikać banalnych wyrażeń i stwierdzeń, które każdy zna. I jeszcze jedna ważna kwestia. Warto unikać poezji. Nie opisuj siebie wierszem, szczególnie cudzym. Nie wygląda to dobrze i zachęcająco. I to chyba wszystko! Teraz możesz stworzyć interesujący profil, który powali na kolana niejedną osobę. Życzymy powodzenia!