Ranking portali randkowych – kwiecień 2021

Ranking najlepszych portali randkowych w Polsce zawiera listę popularnych portali i aplikacji randkowych, dzięki którym umówisz się na randkę lub niezobowiązujące spotkanie we dwoje.

W poniższej liście rankingowej zestawiliśmy te portale oraz aplikacje randkowe, które według nas są najbardziej skuteczne oraz na których istnieje największa szansa znalezienia odpowiedniego partnera.

Wybór redakcji
image
eDarling
Liczba ocen: 5215 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Załóż darmowe konto na jednym z najpopularniejszych portali randkowych w Polsce!
Wybór użytkowników
image
Erodate
Liczba ocen: 9012 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Najpopularniejsza w Polsce strona oferująca dyskretne spotkania bez zobowiązań!
image
Be2
Liczba ocen: 4241 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wykonaj darmowy test dopasowania, aby znaleźć potencjalnego partnera!
Wybór redakcji
image
Flirt
Liczba ocen: 7014 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wszystko zaczyna się od flirtu. Tysiące otwartych singli czeka na Twoją wiadomość!
image
BeNaughty
Liczba ocen: 4151 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Najlepsze dyskretne spotkania i tysiące aktywnych użytkowników w Polsce. Za darmo!
8.7

Ocena

Jakie kryteria mają wpływ na miejsce w rankingu portali randkowych? Który serwis wybrać?

Poszukiwanie miłości i partnera na całe życie w sieci to w dzisiejszych czasach standard. Nikogo to nie dziwi! Dzisiaj ludzie wiele spraw załatwiają za takim właśnie pośrednictwem. Takie czasy! Wirtualny świat przeniknął do nasze rzeczywistości na dobre i nie ma wątpliwości, że sfera ta będzie ulegała dalszemu rozwojowi. Wiele osób, które chcą zarejestrować się do serwisu randkowego, nie mają pojęcia, który z nich wybrać. Jest ich bardzo dużo i nieustannie powstają nowe. Jak tworzone są rankingi portali randkowych? Jakie kryteria mają wpływ na listę najpopularniejszych portali randkowych? Który z nich należy wybrać, żeby mieć największą szansę na miłość?

Jakie kryteria brane są pod uwagę przy ocenie? Ranking portali randkowych

Ranking portali randkowych musi być przede wszystkim rzetelny i aktualny. Poniżej przedstawiamy kryteria, które brane są pod uwagę przy tworzeniu aktualnych rankingów portali randkowych. Aby przeczytać szczegółowe informacje na temat różnorodnych portali randkowych, które znajdują się w tym rankingu należy odwiedzić poszczególne recenzje:

  • eDarling – jeden z największych portali randkowych w Polsce. Zasłużone miejsce nr 1 w naszym Rankingu 2021!
  • Be2 – pretendent, który zyskuje coraz większą popularność w kraju jak i za granicą.
  • Academic Singles – strona dla wykształconych singli, którzy marzą o spotkaniu bratnej duszy o podobnym wykształceniu i statusie społecznym.

Duża liczba aktywnych użytkowników

Ranking portali randkowych uwzględnia kwestię taką jak liczba aktywnych użytkowników, gdyż jest to jeden z najważniejszych parametrów, jakim kierują się samotni internauci. Duża osób zarejestrowanych i udzielających się ludzi świadczy o tym, że portal przynosi oczekiwane rezultaty i zapewnia zainteresowanych spełnienie ich potrzeb. Dzięki temu otrzymujemy znaczącą informację, która zachęca do założenia konta na tym właśnie serwisie. Znacząca liczba zadowolonych ludzi o czymś świadczy. Jeżeli oni z tego korzystają, to może i ja osiągnę w tym aspekcie duże rezultaty. Co więcej, większa liczba aktywnych ludzi, to również większa szansa na miłość!

Kwestia dotycząca płatności

W przypadku rozwiązania, jakim jest portal randkowy, ranking portali randkowych zwraca również uwagę na element dotyczący płatności. To, że storna internetowa jest bezpłatna to bardzo duży atut. Jest to niezwykle pożądana cecha z punktu widzenia użytkowników. Podkreślić należy jednak fakt, że najlepsze portale randkowe zajmujące pierwsze miejsca w rankingach wprowadzają opłaty za dodatkowe usługi. Dzięki temu korzystanie z określonej strony internetowej jest po prostu bezpieczne. Musimy mieć na względzie to, że darmowe rozwiązania nie są w stanie zapewnić użytkownikom stosownego i wymaganego poziomu bezpieczeństwa. Nie ma na nich także dobrego biura obsługi klienta. Nie możemy zatem liczyć na pomoc ze strony pomysłodawców serwisu.

Biuro obsługi klienta

Gdy analizujemy portale randkowe, ranking uwzględnia także możliwość skorzystania przez użytkowników z pomocy Biura Obsługi Klienta. Powiedzmy sobie szczerze, dobre portale randkowe zatrudniają profesjonalistów. Dzięki temu użytkownicy mogą liczyć na stałą pomoc i wsparcie pracowników. Jest to bardzo ważna kwestia. To sprawia, że zarejestrowane osoby czują się bezpieczne. Co więcej, zdają sobie sprawę z tego, że strona internetowa jest solidna, opiera się na jasnych zasadach i możne jej zaufać.

Kwestia dotycząca bezpieczeństwa

W rankingach portali randkowych ważne miejsce zajmuje bezpieczeństwo. Nikt z nas przecież nie chce, żeby informacje podane przez nas w serwisie dostały się w niepowołane ręce. Jest to podstawa! Dlatego też te portale, które znajdują się na szczycie listy, stosują szereg zabezpieczeń i tym sposobem budują zaufanie swoich klientów. Dobry portal powinien mieć opcje bezpiecznego logowania przy wykorzystaniu połączenia zaszyfrowanego SSL. Co więcej, warto korzystne rozwiązanie wyposażone jest w opcję anonimowej korespondencji. Ponadto, powinna być możliwość wsparcia konsultantów, którzy dbają o bezpieczeństwo osób, które mają założone konta na danej stronie.

Możliwość korzystania z mobilnej wersji serwisu randkowego

Aplikacje mobilne ogarniają naszą rzeczywistość. Zadamawiają się w niej na stałe. Dlatego też serwisy randkowe powinny pozwalać na skorzystanie z mobilnej wersji. W dzisiejszych czasach to absolutna podstawa. Dzięki temu użytkownicy niezależnie od miejsca i czasu mogą korzystać ze strony, nawiązywać interesujące kontakty, albo dbać o rozwój relacji, które już powstały.

Portal randkowy musi być skuteczny

Ostatnią rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest skuteczność. Zapisujemy się do serwisu randkowego w konkretnym celu, aby nawiązać kontakt i poznać kogoś godnego uwagi. Dlatego też dobra strona internetowa powinna nam to umożliwiać. Analizując określony aspekt, powinniśmy zwrócić uwagę na liczbę zadowolonych par. Taki portal internetowy, chwali się tym publikując różne miłosne historie, które mają skutecznie zachęcać potencjalnych użytkowników.

⇒ Sprawdź również: Najlepsze spotkania bez zobowiązań w Polsce!

Jedne z najskuteczniejszych portali, które oferują spotkania bez zobowiązań to bezsprzecznie Erodate, które jest liderem na rynku polskich portali randkowych dla osób zainteresowanych gorącymi spotkaniami. Drugim z portali jest Flirt, który w ostatnim czasie zyskał bardzo wielu użytkowników w naszym kraju.

Uwzględnienie wszystkich wyżej wymienionych elementów pozwoli na wybranie najlepszego portalu randkowego. Dzięki temu otrzymamy bardzo duże szanse na zalezienie osoby, która będzie z nami dzielić te wspaniałe, i te trudniejsze chwile w życiu. Co więcej, zyskamy bezpieczeństwo informacji, które udostępniamy w serwisie. Dobra strona zapewni nam także pomoc i wsparcie ze strony pracowników. To sprawi, że będziemy mogli bez obaw oddać się nawiązywaniu wspaniałych i trwałych relacji. Życie jest pełne niespodzianek! Kto wie, może po drugiej stronie, ktoś tak jak Ty „czekał na tę jedną chwilę” i nie wiedział, że jedna decyzja, tak bardzo zmieni jego życie. Nie zastanawiaj się i nie stój w miejscu! Życie jest tylko jedno, a Twoim obowiązkiem jest przeżyć je najpełniej!

Przeczytaj porady na naszym blogu

Tinder czy Badoo? Co wybrać? Opinie użytkowników w 2021!

Tinder czy Badoo? Co wybrać? Opinie użytkowników w 2021!

"Wszyscy chcą kochać" - to prawda stara jak świat. Nie jest jednak łatwo zdobyć wyjątkową jedyną na świecie miłość. Współczesnym ludziom coraz trudniej jest budować relacje. Narzędziami, które ułatwiają postawienie pierwszych kroków w tej dziedzinie, są różnego...