Najlepsze portale randkowe – Ranking grudzień 2023

Ranking serwisów randkowych w Polsce zawiera listę najlepszych witryn i aplikacji, dzięki którym umówisz się na randkę lub niezobowiązujące spotkanie we dwoje. Zobacz nasz ranking, w którym uwzględniliśmy najlepsze portale oraz aplikacje randkowe, które według nas są najbardziej skuteczne oraz na których istnieje największa szansa znalezienia swojej drugiej połówki.

Miejsce 1
Wybór użytkowników
image
Erodate
Liczba ocen: 9012 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Najpopularniejsza w Polsce strona oferująca dyskretne spotkania bez zobowiązań!
Miejsce 2
Promocja
image
Soczyste Milfy
Liczba ocen: 10745 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Dla fanów dojrzałych kobiet - tysiące wyposzczonych mamusiek czekają!
Miejsce 3
image
IAmNaughty
Liczba ocen: 2328 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Gwarancja dobrej i bezpiecznej zabawy bez zobowiązań. Tylko aktywni użytkownicy!
8.4

Ocena

Miejsce 4
image
BeNaughty
Liczba ocen: 4151 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Najlepsze dyskretne spotkania i tysiące aktywnych użytkowników w Polsce. Za darmo!
8.7

Ocena

Miejsce 5
Wybór redakcji
image
Flirt
Liczba ocen: 7014 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wszystko zaczyna się od flirtu. Tysiące otwartych singli czeka na Twoją wiadomość!
Miejsce 6
image
Be2
Liczba ocen: 4241 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wykonaj darmowy test dopasowania, aby znaleźć potencjalnego partnera!
Miejsce 7
Wybór redakcji
image
eDarling
Liczba ocen: 5215 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Załóż darmowe konto na jednym z najpopularniejszych portali randkowych w Polsce!

Jakie kryteria mają wpływ na miejsce w rankingu portali randkowych? Który portal jest najlepszy?

Poszukiwanie miłości i partnera na całe życie w sieci to w dzisiejszych czasach standard. Randki online zyskują na dużej popularności. Wirtualny świat przeniknął do naszej rzeczywistości na dobre i nie ma wątpliwości, że sfera ta będzie ulegała dalszemu rozwojowi. Wiele nowych osób, które chcą zarejestrować się na platformie, nie mają pojęcia, którą z nich wybrać. Jak tworzone są listy rankingowe portali randkowych? Jakie kryteria mają wpływ na listę darmowych portali randkowych? Który z nich należy wybrać, żeby mieć największą szansę na miłość? Zobacz, na co zwrócić uwagę podczas wyboru portalu randkowego.

Jakie kryteria brane są pod uwagę przy ocenie? Ranking portali randkowych 2023

Ranking portali randkowych musi być przede wszystkim rzetelny i aktualny. Poniżej przedstawiamy kryteria, które brane są pod uwagę przy tworzeniu aktualnych rankingów portali randkowych. Aby przeczytać szczegółowe informacje na temat różnorodnych portali randkowych, które znajdują się w tym rankingu należy odwiedzić poszczególne recenzje:

  • eDarling – jeden z największych platform wśród wszystkich portali randkowych w Polsce. Zasłużone miejsce nr 1 w naszym Rankingu 2022!
  • Be2 – pretendent, który zyskuje coraz większą popularność w kraju, jak i za granicą. Jest to m.in. portal randkowy dla singli.
  • Academic Singles – strona dla wykształconych singli, którzy marzą o spotkaniu bratniej duszy o podobnym wykształceniu i statusie społecznym.

Duża liczba aktywnych użytkowników

Lista rankingowa najlepszych portali randkowych uwzględnia kwestię taką jak liczba użytkowników. Jest to jeden z najważniejszych parametrów, jakim kierują się osoby poszukujące miłości swojego życia. Duża liczba osób zarejestrowanych i udzielających się ludzi świadczy o tym, że portal przynosi oczekiwane rezultaty. Dzięki temu otrzymujemy znaczącą informację, która zachęca do utworzenia swojego profilu na konkretnej witrynie. Znacząca liczba zadowolonych użytkowników o czymś świadczy. Co więcej, większa liczba aktywnych ludzi, to również większa szansa na miłość!

Darmowy czy płatny? — kwestia dotycząca płatności

Lista portali randkowych zwraca uwagę na element dotyczący płatności. Bezpłatne strony randkowe są bardzo dużym atutem. Jest to niezwykle pożądana cecha z punktu widzenia użytkowników. Jednak najpopularniejsze portale randkowe, zajmujące pierwsze miejsca w klasyfikacji, wprowadzają opłaty za dodatkowe usługi, lub oferują płatny abonament. Dzięki temu korzystanie z określonej strony internetowej jest po prostu bezpieczne.

Musimy mieć na względzie to, że darmowe rozwiązania nie są w stanie zapewnić użytkownikom stosownego i wymaganego poziomu bezpieczeństwa. Tylko konto premium zwiększa szansę na znalezienie odpowiedniego partnera. Na darmowych portalach nie ma dobrego biura obsługi klienta. Tak więc nie możemy liczyć na pomoc ze strony pomysłodawców.
najlepsze portale randkowe

Biuro obsługi klienta

Gdy analizujemy portale randkowe w celu poznawania nowych osób, warto zwrócić uwagę na możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikami platformy. Klasyfikacja aplikacji do randkowania uwzględnia możliwość skorzystania przez użytkowników z pomocy Biura Obsługi Klienta. Warto wspomnieć, że dobre portale randkowe zatrudniają profesjonalistów. Dzięki temu użytkownicy mogą liczyć na stałą pomoc i wsparcie pracowników. Tym samym zarejestrowane kobiety i mężczyźni czują się bezpieczne. Co więcej, zdają sobie sprawę z tego, że strona internetowa jest solidna, opiera się na jasnych zasadach i można jej zaufać.

Kwestia dotycząca bezpieczeństwa

Oprócz powyższych ważne miejsce zajmuje bezpieczeństwo. Nikt z nas przecież nie chce, żeby podane przez nas informacje dostały się w niepowołane ręce. Dlatego też te portale, które znajdują się na szczycie listy, stosują szereg zabezpieczeń i tym sposobem budują zaufanie swoich klientów. Dobry portal powinien mieć opcję bezpiecznego logowania przy wykorzystaniu połączenia szyfrowanego SSL.

Co więcej, warto założyć konto tylko na sprawdzonym serwisie, który oferuje anonimową korespondencję. Ponadto, powinna być możliwość wsparcia konsultantów, którzy dbają o bezpieczeństwo osób, które założyły konto na danej stronie. Kończąc, większość portali randkowych, które cieszą się popularnością, ma doskonale przygotowany regulamin, który zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo dla swoich użytkowników.

Możliwość korzystania z mobilnej wersji serwisu randkowego

Strony i aplikacje mobilne ogarniają naszą rzeczywistość. Dlatego też serwisy randkowe powinny pozwalać na korzystanie z mobilnej wersji w celu organizowania randek w sieci. Dzięki temu użytkownicy niezależnie od miejsca i czasu mogą korzystać ze strony, nawiązywać interesujące kontakty, albo dbać o rozwój relacji, które już powstały. Dzięki temu fikcyjnemu światu każdy użytkownik zwiększa szanse na znalezienie miłości na całe życie.

Klasyfikacja portali randkowych pozwala znaleźć właściwą osobę

Najczęściej ludzie rejestrują się na portalach randkowych w celu znalezienia partnera. Niektórzy mają za sobą nieudane związki lub są zmęczeni stabilizacją i pragną chwilowej odskoczni, czy dreszczyku emocji. Inne osoby czują się samotne i chciałyby stworzyć trwałą, pełną ciepła i akceptacji relację. Jeszcze inni liczą po prostu na przyjaźń lub mają nadzieję, że zdołają nawiązać ciekawe znajomości, które okażą się wartościowe i długotrwałe.

Przeglądając listę rankingową portali randkowych, bardzo łatwo możemy sprawdzić, który z nich będzie odpowiadał naszym preferencjom. Każda ze stron ma swoje oddzielne ustawienia oraz opcje, których zadaniem jest prawidłowe dopasowywanie użytkowników. Przechodząc etap rejestracji, pokazujemy, co nas interesuje oraz kogo szukamy.

Portale randkowe ranking — pozwalają zwiększyć otwartość

Jeśli jesteśmy na co dzień nieśmiali, przeglądając listę rankingową portali, poczujemy się pewniej. Zawsze jest większa szansa na poznanie, gdy wiemy czego się spodziewać lub jak powinniśmy się przygotować. To również rzecz, na którą powinniśmy zwrócić uwagę na portalu. Nawet jeśli w bezpośrednich kontaktach stajemy się nerwowi, na policzkach pojawiają się rumieńce, a ręce nam drżą, to nikt tego nie zauważy, kiedy kontaktujemy się przez stronę randkową!

Oprócz zwracania uwagi na wymienione wyżej cechy musimy zobaczyć, czy na tej konkretnej stronie poczujemy się swobodnie. Intuicyjny interfejs dużo ułatwia. Podczas randkowania online nie musimy się denerwować, że coś zrobiliśmy źle.

Najlepszy portal randkowy musi być skuteczny. Jak szukać użytkowników?

Ostatnią rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest skuteczność. Zapisujemy się do serwisu randkowego w konkretnym celu — aby nawiązać kontakt lub poznać kogoś godnego uwagi. Dlatego też dobra strona internetowa powinna nam to umożliwiać. Analizując określony aspekt, powinniśmy zwrócić uwagę na liczbę zadowolonych par. Godny uwagi portal internetowy, chwali się, poprzez publikuję różnych miłosnych historii, które mają skutecznie zachęcać potencjalnych partnerów.

→ Sprawdź również: Najlepsze spotkania bez zobowiązań w Polsce!

Jedne z najskuteczniejszych portali, które oferują spotkania bez zobowiązań to bezsprzecznie Erodate, które jest liderem na rynku polskich portali randkowych dla osób zainteresowanych gorącymi spotkaniami. Drugim z portali jest Flirt, który w ostatnim czasie zyskał bardzo wielu użytkowników w naszym kraju. Kolejną stroną wartą uwagi jest sympatia.pl, która dedykowana jest dla każdej grupy wiekowej, nawet osób powyżej 50 roku życia! Oprócz wyżej wymienionych można poszukać partnera na takich stronach jak: Tinder, Badoo, czy Idates i MyDates.

Podsumowanie — najlepsze portale randkowe

Uwzględnienie wszystkich wyżej wymienionych elementów pozwoli na wybranie najlepszego dla nas serwisu randkowego wśród portali randkowych na świecie. Dzięki temu otrzymamy bardzo duże szanse na znalezienie osoby, która będzie z nami dzielić te wspaniałe i te trudniejsze chwile w życiu. Co więcej, zyskamy bezpieczeństwo informacji, które udostępniamy w serwisie.

Dany portal godny uwagi zapewni nam także pomoc i wsparcie ze strony pracowników podczas organizowania internetowych randek. To sprawi, że będziemy mogli bez obaw oddać się nawiązywaniu wspaniałych i trwałych relacji. Życie jest pełne niespodzianek! Kto wie, może po drugiej stronie, ktoś tak jak Ty „czekał na tę jedną chwilę” i nie wiedział, że jedna decyzja, tak bardzo zmieni jego życie. Nie zastanawiaj się i nie stój w miejscu! Życie jest tylko jedno, a Twoim obowiązkiem jest przeżyć je najpełniej!

Przeczytaj porady na naszym blogu

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Jak znaleźć FWB? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Tworzenie jakiejkolwiek relacji z drugim człowiekiem wymaga naszej otwartości oraz szczerości. Są jednak takie relacje, w których początkowo nie czujemy się pewnie i nie potrafimy wprost powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Na szczęście obecnie staje się to o wiele...

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Jak poznać Ukrainkę w Polsce? Najprostsze sposoby!

Poznawanie drugiej połówki zawsze jest stresujące i jednocześnie wspaniałe. Czasami szukamy osób o takiej samej narodowości, jak my, a innym razem chcielibyśmy stworzyć związek z kimś z innego kraju. W Polsce coraz popularniejsze stają się relacje pomiędzy Polakami, a...

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Co zabrać na pierwsze spotkanie z rodzicami dziewczyny?

Pierwsze spotkanie z rodzicami ukochanej bywa stresujące. To moment, w którym oboje czujecie się siebie pewni, więc zamierzacie powoli poznawać swoje rodziny. Choć to ze swoją partnerką żyjesz, to dobrze wiesz, że przychylność teściów jest ważna. To istotne...